19.1 C
Nitra
streda, 26 júna, 2024

Lucia BALAGOVÁ: To sú tie záhady marketingu

Nedávno mi telefonovala priateľka. Sedela som si pri rannej káve a ona mi zrazu hovorí: „Lucia, išla by si cez víkend na nitrianske kúpalisko?“

Lucia BALAGOVÁ: To sú tie záhady marketingu

Zdvihlo mi obočie, pretože keď som pozrela von oknom, skôr som premýšľala, či si nedám čapicu. „Vieš čo, na toto ma asi nenahovoríš,“ povedala som jej pokojne.

„Predstav si, cez víkend bude akcia. Bude to o polovicu lacnejšie!“ povedala. „No povedz mi, je toto možné?“ Pochopila som, že sa zamyslela presne nad tým, nad čím ja.

No čo už na toto ale povedať. Zo skúsenosti viem, že možné je všeličo. Treba zachovať pokoj a iba to pozorovať. Veď čo vám budem hovoriť. Ja som už videla aj také akcie, že 0,99 centov. Poviete si, dobre je aj taká cieľová skupina. Ale na produkt za 200 eur? Poznáte ma. Mne často dvíha obočie. Ale pri tomto som myslela, že ho už ani nedám dolu. To sú tie záhady marketingu.

Ale na druhej strane, povedzme si úprimne. Bola som prekvapená, koľkí ľudia v septembri zrazu prišli na to, že v Nitre máme aj kúpalisko. A dokonca otvorené. A výsledok? Prišli. Poviete si, ale veď cez víkend bolo napokon celkom dobré počasie. Vyšlo slnko.

No čo vám budem hovoriť. To sú tie záhady marketingu. To nevymyslíš. To je život.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články