13.1 C
Nitra
pondelok, 15 apríla, 2024

Levice: Mesto začalo s čistením miestnych komunikácií od zimného posypu

Mesto Levice začalo s čistením miestnych ciest, chodníkov, parkovísk a ostatných verejných priestranstiev od zimného posypu. Čistenie sa bude vykonávať strojným čistením a ručným dočistením v miestach, ktoré nie sú technike prístupné. Vykonávať sa bude postupne v jednotlivých lokalitách mesta. Radnica žiada vodičov motorových vozidiel, aby v lokalite, kde bude prebiehať čistenie, sledovali postup čistenia a preparkovaním motorového vozidla počas dňa umožnili prístup čistiacej technike a pracovníkom firmy na dočistenie parkovísk.

Ako prvá sa začala v utorok (7. 3.) čistiť lokalita Centrum, práce by mali trvať 10 dní. Nasledovať budú lokality Poľná a Stred, ktoré by mali byť ukončené do konca marca. Čistenie lokality Rybníky bude trvať do 15. apríla, následne čistenie lokality Vinohrady potrvá do 20. mája. Magistrát bude občanov informovať každý piatok o tom, na ktorých uliciach bude v nasledujúcom týždni čistenie pokračovať.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x