28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Komentár Valentína Katasonova: Apokalyptické dôsledky očkovania

Komentár Valentína Katasonova (Fond strategickej kultúry)

Významní medicínski odborníci ako napríklad kardiológ Dr. Peter McCullough , Dr. Pierre Corey z Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC Alliance) a vývojár technológie vakcín mRNA Dr. Robert Malone sa stretli 25. januára 2022 za spoločným okrúhlym stolom o očkovaní proti COVID-19. Stretnutie zorganizoval senátor za Wisconsin Ron Johnson. Prehovoril aj známy právnik Tom Renz, ktorý žaluje federálne úrady USA vo veci falšovania údajov o účinkoch očkovania proti covidu v Spojených štátoch.

Senátor pozval aj riaditeľa Amerického centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) Dr. Rochelle Walenskyho, hlavného lekárskeho poradcu Bieleho domu Dr. Anthonyho Fauciho, úradujúceho riaditeľa FDA (Úrad pre potraviny a liečivá) Dr. Janet Woodcock, generálneho riaditeľa spoločnosti Pfizer Alberta Bourleho a generálneho riaditeľa spoločnosti Moderna Stephane Bansela. Všetci piati účasť odmietli.

Niet západnej kultúry, niet západného sveta, niet už viac Európy. EÚ je mŕtva, len o tom ešte nevie…

Informácie, ktoré na tomto zasadnutí zverejnil právnik Tom Renz sa stali svetovou senzáciou. Informácie získal od troch lekárov z amerického ministerstva obrany. Tom Renz uviedol aj mená svojich zdrojov, ktoré s tým súhlasili a že títo lekári sú pripravení potvrdiť svoje svedectvo aj pod prísahou. Konkrétne sa jedná o podplukovníčku Dr. Theresu Longovú; podplukovníka Dr. Petra Chambersa a Dr. Samuela Sigoloffa. Tom Renz na základe poskytnutých svedectiev pripraví aj žalobu na federálne orgány.

Komentár Valentína Katasonova: Apokalyptické dôsledky očkovania

Dr. Teresa Longová kontroluje pravidelne zdravotný stav pilotov. Podľa jej názoru majú piloti po očkovaní problémy so srdcom, pozoruje u nich syndróm chronickej únavy. Ide o smrteľný syndróm nie len pre pilotov ale aj pre všetkých ostatných a nie len v lietadle. Dr. Longová upozornila vojenské vedenie na riziká spojené s očkovaním pilotov a navrhla aspoň očkovaných informovať o týchto zamlčiavaných rizikách očkovania. Všetky jej výzvy však boli ignorované.

Tom Renz následne odhalil čísla získané zberom dát počas implementácie Pentagon Project Salus. Išlo o zber údajov o vojenských dôchodcoch, ľuďoch nad 65 rokov, ktorí boli zaočkovaní proti covidu. Na konci septembra 2021 ich bolo približne 5,6 milióna. Správa ukazuje, že len za jeden septembrový týždeň sa 71% nových prípadov COVID-19 a 60% hospitalizácií s diagnostikovaným COVID-19 vyskytlo práve u plne zaočkovaných jedincov. Predstavitelia Bidenovej administratívy však aj napriek jasným dátam vyhlásili šíriacu sa nákazu za „pandémiu neočkovaných“, aj keď dokumenty tvrdili niečo úplne iné.

Evropou neobchází strašidlo komunismu, ale obluda covidismu: Michal KLÍMA, rektor Metropolitní univerzity Praha

Renza však pokračoval v zverejňovaní ďaľších informácií. Ak bol v roku 2020 počet sťažností na neurologické ochorenia 82-tisíc, tak v roku 2021 sa zvýšil na 863-tisíc. Počet prípadov rakoviny sa zvýšil o 300 percent. Z 5-ročného priemeru (2016 – 2020) 38 700 ročne sa za prvých 10 mesiacov roku 2021 zvýšil na 114 645. 

Tieto čísla už upútali aj pozornosť skutočných odborníkov. Dôvodom je najmä skutočnosť, že systém zberu dát VAERS, ktorý bol vytvorený americkým ministerstvom zdravotníctva, neodráža skutočný rozsah negatívnych dôsledkov používania vakcín proti covidu. Avšak údaje získané z vojenských medicínskych databáz poskytujú úplný a neskreslený obraz. Trojnásobný nárast výskytu rakoviny len za rok očkovania (dokonca ani nie za celý rok) je nanajvýš alarmujúci.

mRNA vakcíny viac ako zdvojnásobujú riziko, že očkovaný jedinec dostane infarkt do piatich rokov po druhej dávke vakcíny.

Traja vojenskí zdravotníci, ktorí sa rozhodli zverejniť údaje o následkoch vojenského očkovania, tvrdia, že sú veľmi prekvapení postojom najvyššieho vedenia ozbrojených síl USA. Koniec koncov, problém nie je len medicínsky, ale týka sa vojenskej bezpečnosti. Právnik Tom Renz bez okolkov vyhlásil, že konanie ministra obrany Lloyda Austina s cieľom prinútiť armádu k očkovaniu je možno považovať za zločin.

Na okrúhlom stole u senátora Rona Johnsona však neboli žiadne čísla odhaľujúce vplyv očkovania na výskyt a úmrtnosť v dôsledku kardiovaskulárnych ochorení. Tieto choroby sú totiž na prvom mieste v štatistikách úmrtnosti na celom svete a každopádne spolu súvisia. Bolo by však spochybniteľné poukazovať na priamu kauzálnu súčinnosť očkovania s týmto typom ochorení. Každopádne však vplyv očkovania na kardiovaskulárnu morbiditu a úmrtnosť podrobne vyhodnotila American Heart Association (AHA) . Člen AHA Dr. Steven Gundry na stretnutí AHA v Bostone 12. – 14. novembra 2021 uviedol, že mRNA vakcíny viac ako zdvojnásobujú riziko, že očkovaný jedinec dostane infarkt do piatich rokov po druhej dávke vakcíny.

Sme svedkami prechodu demokratických spoločností na autoritárske až totalitné systémy, MUDr. Juraj MESÍK

Ak sú objektmi pozorovania vojenských lekárov očkovaní vojaci, civilní lekári venujú osobitnú pozornosť očkovaným športovcom. O smrti futbalových hviezd a rôznych športovcov informujú posledný rok médiá takmer každý deň. Podľa prognostických záverov American Heart Association hrozí, že namiesto každoročnej kardiovaskulárnej úmrtnosti v objeme približne 8,9 milióna ľudí (údaje WHO za rok 2020) uvidíme v roku 2022 umrieť na tieto príčiny až 71,2 milióna!

Podľa WHO zomrelo na celom svete v roku 2020 z rôznych príčin (nielen v dôsledku chorôb, ale aj v dôsledku nehôd, samovrážd atď.) približne 58 miliónov ľudí. Teraz sa ukazuje, že nadmerná úmrtnosť len na kardiovaskulárne ochorenia, môže v roku 2022 prevýšiť celkovú úmrtnosť za celý rok 2020! Ak sem navyše pripočítame ešte aj nadmerné úmrtia na rakovinu a nadmerné úmrtia na iné typy chorôb, spôsobených vplyvom génovej terapie mRNA vakcín, tak v roku 2022 môže ľudstvo utrpieť straty na ľudských životoch, aké tu ešte nikdy v histórii nenastali.

A nebude to v dôsledku pandémie, ani apokalypsy, ale v dôsledku očkovania.

Preklad: Robert Merva

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články