24.1 C
Nitra
sobota, 22 júna, 2024

Ján Hubinský: Strach – prežijeme bez vakcíny alebo vďaka nej?

Bdelosť, ostražitosť, ochota učiť sa, konať a schopnosť rozoznať svoje správne a nesprávne konanie a jeho dôsledky a dosahy, to je hlavná myšlienka odkazu Jána Hubinského, kouča životného štýlu a motivátora z Nitry, ktorý sa prostredníctvom videa prihovoril svojim priateľom.

„Pripíjam  na všetkých, nielen na tých, ktorí začínajú naozaj nielen zodpovedne myslieť, ale i zodpovedne konať. Pretože dnes majú mnohí ľudia strach, či prežijú bez vakcíny. Mnohí ale majú strach, či prežijú s ňou. Neistota najčastejšie pochádza z našej nevedomosti a z nevedomosti vychádzajú naše obavy, z tých obáv vychádza náš strach a ten dokáže eliminovať a blokovať alebo úplne vypínať našu imunitu, čo je veľmi závažná situácia. A teda v dnešnej dobre ignorancia, nezáujem o podstatné veci, alebo dokonca únik na dovolenky, či odvracanie očí od toho , čo sa v skutočnosti deje, môže mať fatálne dôsledky a nie je to príliš zodpovedné. Preto chcem každý deň pripomínať, že ju nutné zodpovedne myslieť aj zodpovedne konať.“

Uvrhli sme seba samých aj so svojimi deťmi do veľmi chorej a nebezpečnej situácie, povedal nedávno v rozhovore, ktorý si môžete prečítať tu.

FB: Ján Hubinský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články