10.1 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Hrôza pod Tatrami: Tragická nehoda si vyžiadala tri mladé životy

Zvykne sa hovoriť, že nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. V prípade, ktorý sa stal v Liptovskom Mikuláši to však platí trojnásobne. Pri strašnej autonehode tam pod štítmi Vysokých Tatier vyhasli tri mladé ľudské životy!

Hrôza pod Tatrami: Tragická nehoda si vyžiadala tri mladé životy
Tragická nehoda v Liptovskom Mikuláši si vyžiadala tri mladé ľudské životy. Zdroj: FB Polícia Žilinský kraj

Tragická dopravná nehoda sa stala dnes skoro ráno na miestnej komunikácií na ul. Poľnohospodárskej v Liptovskom Mikuláši. K nehode došlo tak, že z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k nárazu osobného motorového vozidla zn. Volkswagen Golf do stĺpa. O tragédii viac informuje v statuse žilinská krajská polícia.

Hrôza pod Tatrami: Tragická nehoda si vyžiadala tri mladé životy

Vo vozidle sa podľa polície nachádzali štyri osoby vo veku od 19 do 22 rokov. Muž a dve ženy utrpeli zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahli, 19-ročná žena bola prevezená do nemocnice. U nebohých bola nariadená pitva. „Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania a nateraz nie je možné poskytnúť bližšie informácie,“ uviedla polícia, ktorá žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

Hrôza pod Tatrami: Tragická nehoda si vyžiadala tri mladé životy
Golf sa po náraze do elektrického stĺpa roztrhol na dve časti. Na mieste nehody zomreli traja mladí ľudia. Zdroj: FB / Polícia Žilinský kraj

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x