19.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Horor na nitrianskom sídlisku Klokočina. Muž s maskou klauna vystrašil ľudí, napokon ho „zbalili“ policajti

O klaunoch bolo natočených viacero filmov, pričom niektoré boli thrillery, iné zase akčné alebo horory. A presne horor s mužom v maske klauna zažila žena v Nitre, ktorá sa zo šoku zrejme bude spamätávať ešte poriadne dlho.

Nitra nie je mestom hororu, hoci tí, ktorí v nej žijú by svoje „hororové“ zážitky opísať vedeli. Svoj hororový príbeh však opísala v statuse na sociálnej sieti žena, ktorá na zážitok zo soboty skoro ráno na nitrianskom sídlisku Klokočina zrejme tak skoro nezabudne. Našťastie, už krátko po skutku zadržali strašidelného „klauna“ policajti, ktorí ho umiestnili do cely policajného zaistenia.

Horor na nitrianskom sídlisku Klokočina. Muž s maskou klauna vystrašil ľudí, napokon ho „zbalili“ policajti
Muža, ktorý v maske klauna a s bejzbalovou palicou v ruke vydesil ženu z Nitry napokon zadržala polícia. Zdroj: FB / Polícia NR kraj

Policajti museli použiť kopy sebaobrany a dokonca aj hrozbu zbraňou

„Chcem sa s vami podeliť čo sa nám dnes stalo pred treťou ráno na ulici Novomestkého. Boli sme u kamaráta na Novomestkého 2 a šli sme domov od neho, lenže za barakom je veľké parkovisko a za parkoviskom je trávnik do kopca so stromami. Ja som si najskôr nič nevšimla, ale priateľ si hneď ako sme vychádzali von všimol, že za tými autami medzi stromami bol človek, ktorý mal masku klauna a železnú bejzbalku,“ začala žena s opisom svojho hororového zážitku. „Keďže priateľ bol ľadovo chladný, pretože ho videl už z diaľky, tak sme pred ním neutekali, ale šli sme normálne domov. Priateľ si dal ruky do kapsičky a tým pádom nevedel, či bol ozbrojený alebo nie, tak sa pomaly rozbehol s tou palicou za nami,“ pokračuje vo svojom šokujúcom zážitku pisateľka.

Horor na nitrianskom sídlisku Klokočina. Muž s maskou klauna vystrašil ľudí, napokon ho „zbalili“ policajti
Zdroj: FB / Anonymný účastník

Ale nešiel úplne, lebo sa zľakol a začal nám z diaľky nadávať a búchať s tou železnou bejzbalkou. A keďže už potom pri našom baraku boli kamery aj svetlá, tak sa nepriblížil až tam. Dajte si pozor na seba, lebo nikdy nevieme, čo sa môže stať. Keby som sama, kto vie čo by sa stalo,“ skonštatovala na záver vyľakaná žena. Prirodzene, o prípade bola informovaná aj polícia, ktorá začala okamžite konať. „Policajti z Obvodného oddelenia PZ Nitra – západ vyšetrujú prípad výtržníctva a poškodzovania cudzej veci. V sobotu 12.8.2023 okolo pol tretej v noci totiž prijali oznámenie, že na Škultétyho ulici v Nitre neznámy muž s maskou klauna na hlave poškodil s baseballovou pálkou vchodové dvere bytového domu. Majiteľom spôsobil škodu za viac ako 330 eur,“ napísala v statuse nitrianska krajská polícia.

Policajti nitrianskeho PMJ muža krátko po skutku zadržali, pričom museli použiť aj donucovacie prostriedky – hmaty, chvaty, údery a kopy sebaobrany a dokonca aj hrozbu zbraňou. „Muž bol následne umiestnený do cely policajného zaistenia. Momentálne už táto osoba čelí obvineniu z prečinu poškodzovania cudzej veci a výtržníctva a bol daný podnet na jeho väzobné trestné stíhanie, ktoré príslušný súd akceptoval,“ prezradila v samom závere nitrianska krajská polícia.

YouTube video
Zdroj: youtube.sk

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x