19.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

HLAS vyzýva prezidentku, aby nepodľahla verejnému vydieraniu Hegera

HLAS – sociálna demokracia vníma vystúpenie Eduarda Hegera, ako zneužitie verejnoprávneho priestoru na politický tlak na hlavu štátu. „Vláda chaosu a ožobračovania Slovenska už nemôže ďalších 5 mesiacov viesť Slovensko. Heger a ministri si strážia svoje kšefty, kašlú na ľudí a preto musia odísť. Heger nech si pobalí veci a prestane trápne vydierať hlavu štátu,“ uviedol líder strany Peter Pellegrini.

„Heger na čele štátu je nositeľom verejných klamstiev a zlyhania riadenia štátu. V raste cien potravín, neponúkla jeho vláda žiadne riešenie. Rovnako zlyhala v pomoci ľuďom zmietaných krízou. HLAS – sociálna demokracia rovnako vyzýva prezidentku k razantnému politickému riešeniu politickej krízy. Očakávam, že prezidentka Čaputová nepodľahne verejnému vydieraniu Eduarda Hegera a odoberie jeho vláde poverenie a vymenuje úradnícku vládu,“ zdôraznil Peter Pellegrini. „Ak tomuto vydieraniu prezidentka podľahne, bude spoluzodpovedná za chaos a nárast radikalizmu v spoločnosti,“ upozornil líder HLASu.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x