23.1 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

HLAS – sociálna demokracia odsudzuje vládne divadlo na spravodlivosť

HLAS – sociálna demokracia považuje dnešné aktivity NAKA voči predstaviteľom strany SMER – SD za nechutnú vládnu hru na spravodlivosť.

Ako uviedol líder Peter Pellegrini namiesto predstavenia sociálnych riešení, na ktoré čaká celé Slovensko, ide o divadelné predstavenie s cieľom umlčať opozíciu.

„Najskôr Matovič a teraz Heger sľubovali po sviatkoch oznámenie zásadných opatrení proti zdražovaniu. Dnes je po nich a žiadneho predstavenia sme sa nedočkali a vládna koalícia je rozhádaná, vzájomne sa vydiera a uráža, pričom ľudia potrebujú akútne pomoc“, dodal Peter Pellegrini.

HLAS - sociálna demokracia odsudzuje vládne divadlo na spravodlivosť

HLAS – sociálna demokracia predložil do parlamentu balík sociálnych zákonov, ktoré prinesú ľuďom reálnu pomoc.

„Žiaľ, namiesto toho, aby sme hovorili o ľuďoch, riešime tu útok na opozíciu,“ zdôraznil líder HLASu – sociálna demokracia. “ V prípade, že by orgány činné v trestnom konaní žiadali parlament o zbavenie imunity lídra SMERu, HLAS – sociálna demokracia takýto návrh nepodporí,“ zdôraznil Pellegrini.

„HLAS – sociálna demokracia už počas niekoľkých odvolávaní ministra vnútra Mikulca predložil nespočet dôkazov, že časť polície a prokuratúry nekoná nezávislo, ale na politickú objednávku vládnej koalície a na objednávku Matoviča, Mikulca a Lipšica,“ uviedol líder HLASu – sociálna demokracia.

Zdroj:TS

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články