11.1 C
Nitra
streda, 10 apríla, 2024

HANBA!!! Iné slovo na správanie Igora Matoviča asi nie je vhodnejšie. VIDEO s jeho „diskusiou“ trhá sociálne siete

Človek je tvor rozmanitý ako príroda okolo neho. Niekto je taký, iný onaký, no malo by platiť, že ak sa niekto „hrabe“ do politiky aby pomáhal druhým, teda aspoň by mal pomáhať, mal by mať aspoň nejakú kultúru vystupovania. Žiaľ, nie je tomu tak, čo vidíme aj v iných štátoch, nielen u nás na Slovensku. Lenže u nás akoby mali takíto „exoti“ množiareň.

Zrejme si väčšina z nás pamätá ako nás svojimi výjavmi a správaním „zabával“ expredseda SNS Ján Slota, ktorý bol u nás v tomto doslova kráľ. Lenže jeho princ, predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič, sa z princa vyšvihol na kráľa a svojho predchodcu jasne poráža. Môžeme teda smelo zvolať: „Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ!“ Igor Matovič „bavil“ Slovákov od svojho vstupu do politiky a z tejto cesty nehodlá zísť ani teraz. V poslednom čase, a najmä pred nadchádzajúcimi predčasnými parlamentnými voľbami, sa však správa ako odtrhnutý z reťaze. Kto sleduje jeho tlačové besedy ten uzná, že tomu tak je, lebo nebola azda ani jedna, v ktorej by sa svojho oponenta nesnažil nejakým spôsobom dourážať a znemožniť.

HANBA!!! Iné slovo na správanie Igora Matoviča asi nie je vhodnejšie. VIDEO s jeho „diskusiou“ trhá sociálne siete
Diskusia medzi moderátorom Petrom Bielikom a šéfom OĽaNO a priatelia Igorom Matovičom bola miestami poriadne ostrá. Zdroj: screenshot video

Vynadať moderátorovi do chrapúňov dokáže iba…

Stalo sa tak aj naposledy, keď sa pustil ako zmyslov zbavený do skúseného moderátora TA3 Petra Bielika. Chvíľami to už vyzeralo, že medzi znôškou invektív a urážok Matovič moderátorovi aj jednu vrazí. Video so zostrihom jeho „diskusie“ s moderátorom koluje internetom a ľudia si tak môžu spraviť obraz, aký „skvelý človek“ ten Igor Matovič vlastne je. Slováci si možno pamätajú akú transparentnosť sľuboval šéf OĽaNO pred a krátko po voľbách. Sľuboval inú politickú kultúru, ba dokonca aj to, že sa o dôležitých veciach bude radiť s ľuďmi cez sociálne siete. Tí s dobrou pamäťou si určite spomenú, že sa tak nestalo ani raz, ba často si šiel to svoje bez ohľadu na to, čo si myslia ľudia. A to aj tí, ktorí mu dali v parlamentných voľbách vo februári 2020 svoj hlas. Jedno z českých prísloví, o ktorom spieva vo svojej piesni aj Hana Zagorová hovorí: „Sliby – chyby!“ Mnohí Slováci zrejme už zbadali, akú chybu po posledných komunálnych voľbách spravili. Ale poučili sa z nej? To ukážu už nastávajúce predčasné parlamentné voľby.

Poďme ale naspäť k Igorovi Matovičovi. Pamätáte si ešte ako expredsedovi parlamentu a šéfovi SNS Andrejovi Dankovi vyčítal jeho diplomovú prácu? Smiešne pri pohľade na to, že i on sám v statuse na sociálnej sieti priznal, že vlastne pri svojej diplomovke „tak-trochu“ podvádzal. „Ak to tak je, ukradol som niečo, čo mi nepatrilo, som de facto v tejto veci zlodej, čo je smutné a určite nie na chválu“, napísal v onom statuse Matovič. A práve onu diplomovú prácu mu v diskusii pripomenul moderátor Peter Bielik, keď mu skúsený „politik“ a „vševedko“ Matovič šplechol do tváre, že on vlastne nevie, čo hovorí, pretože tomu nerozumie, kým on sám presne vie, o čom je reč. Prirodzene, Igor Matovič vždy vedel o čom je reč. A ak aj náhodou urobil nejaké chyby, a veru bolo ich neúrekom, tak to vždy hodil na iných. Tí „iní“  vlastne spôsobovali hádky v koalícii, v parlamente, tí iní sa zaslúžili o zbytočné ľudské životy počas Covid-19, tí iní…

Kto presvedčí Matoviča o jeho zlyhaní, dostane Nobelovu cenu

V televíznych debatách sa politici zväčša usilujú vystupovať kultivovane, a to aj tí s „ohnivejším“ temperamentom a správaním. Igor Matovič ale v diskusnej relácii Ide o pravdu s moderátorom Petrom Bielikom v televízii TA3 prekročil všetky čiary, pretože povedať moderátorovi že je úbohý a vynadať mu niekoľkokrát do chrapúňov dokáže skutočne iba – chrapúň. Zostrih jeho „diskusie“, ktoré zverejnil portál pravda.sk je v súčasnosti zrejme najväčším hitom internetu.

HANBA!!! Iné slovo na správanie Igora Matoviča asi nie je vhodnejšie. VIDEO s jeho „diskusiou“ trhá sociálne siete
Zdroj: FB / Jajka Frazierová

Skutočnosť, že Igor Matovič je bohapustý klamár dosvedčuje aj status spolu s videom, ktoré na sociálnej sieti zverejnila Jajka Frazierová. Šéfovi OĽaNO v ňom iba „jemne“ pripomenula jeho vyjadrenia na začiatku jeho covidového šialenstva s testovacími tyčinkami, pri ktorých sa zviditeľnil nielen on sám, ale aj firma, od ktorej ich štát nakúpil. Prirodzene, Igor Matovič opäť nič zlé neurobil a šéfa firmy, ktorá zákazku dostala, podľa jeho „pravdivých slov“, nepoznal. Čo na tom, že to bol v jednej osobe aj riaditeľ školy, do ktorej chodili obe jeho dcéry. No nie je to úsmevné? Však pozrite si video a uznajte sami.

Videí s „pravdovravným“ Igorom Matovičom je však na sociálnej sieti viac. Jedno video, z diskusie medzi občanmi, zverejnil profil Informácie bez cenzúry. Vo videu sa bežný občan zveril šéfovi OĽaNO so svojimi zdravotnými problémami, ktoré u neho nastali po očkovaní experimentálnou vakcínou proti COVID-19, ktorá mala byť úsmev, šťastie a zdravie, lenže ako sa ukázalo, u muža, ktorý sa pustil do debaty s Igorom Matovičom, nebola ani jedno, ani druhé a už vôbec nie ani tretie. A čo na to vtedajší premiér Igor Matovič? Klasika, on nič, on muzikant. A ak si chce pán presadiť svoje, môže smelo osloviť právnikov…

Takže, a opäť sme na začiatku. Spomínate si? „Sliby – chyby!“

YouTube video
Zdroj: youtube.com

Celá diskusia medzi moderátorom TA3 Petrom Bielikom a šéfom OĽaNO a priatelia Igorom Matovičom v relácii Ide o pravdu, v ktorej odzneli zaujímavé informácie.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x