18.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Hamran ide už na hulváta spravodlivosti po krku, povedal dnes Fico

Keby to nebola taká vážna téma, tak sa jej nevenujem.

Dnes žoldnier prezident PZ Hamran potvrdil to, čo som včera verejne oznámil a čo potvrdil aj predseda NR SR B. Kollár. Že NAKA pripravuje obrovský zásah proti skupine vyšetrovateľov, prokurátorov a sudcov. Potešil som sa, že konečne idú klepnúť poriadne po prstoch takým vyšetrovateľom ako je Čurilla, takým prokurátorom ako je Lipšic či Repa a takým sudcom ako je Kliment alebo Záleská. Toto je politicky angažovaná organizovaná skupina, ktorá plní vládny program – pozatvárať opozíciu a ľudí s ňou spolupracujúcich.

Žoldnier Hamran mal však na mysli zjavne inú skupinu, keď o nej minulý týždeň hovoril na bezpečnostnej rade. A to skupinu vyšetrovateľov, prokurátorov a sudcov, ktorí sa snažia odhaliť pravdu o manipuláciách s trestnými konaniami a hrubom porušovaní ľudských práv obvinených. 17 nálezov Ústavného súdu SR o porušení práv obvinených hovorí za všetko. A ako obyčajne, úlohu korunného svedka má zohrať najväčší udavač v dejinách Slovenska Makó, ktorý za štátne zákazky pomáha vládnej mašinérii v 87 prípadoch.

Ide o úplný rozklad právneho štátu. Už idú na hulváta. Chcú zlikvidovať všetky dôkazy potvrdzujúce, čo za strašnú politickú špinu to máme v orgánoch činných v trestnom konaní.

Žoldnier Hamran dnes na politickej tlačovej konferencii potvrdil, aký je nesvojprávny a doslova hlúpy. Ak SMER – SD bude v ďalšej vláde, budeme pre výkon funkcií ako je prezident PZ vyžadovať inteligenčné testy. Hamran sa správal v duchu starého vtipu, ako policajti v Topoľčanoch našli pred gymnáziom mŕtvolu a keďže nevedeli pri písaní zápisnice aké „i“ sa píše v slove gymnázium, tak mŕtvolu radšej pretiahli pred poštu.

Teraz vážnejšie:

1. Žoldnier Hamran, prezident PZ, osobitne vybraný Matovičom na špinavú robotu, neprijateľne dnes politicky útočil na predsedu najsilnejšej opozičnej strany a ešte na jednu maličkosť – na druhého najvyššieho ústavného činiteľa SR – predsedu parlamentu. Dúfam, že Boris Kollár ho za to dobre prefacká.

2. Pýtam sa, kde má prezident PZ uniformu? Hanbí sa za to, čo robí ako policajt alebo bez uniformy sa v útokoch proti ústavným činiteľom cíti bezpečnejšie?

3. Žoldnier Hamran dnes priznal, že v rozpore so zákonom vie o všetkých živých trestných veciach a že do nich zasahuje na pokyny svojich nadriadených, Mikulca a Matoviča.

4. Žoldnier Hamran všade tam, kde ide o likvidáciu opozície, hovorí o perfektnej práci NAKA, keď je však vyšetrovaný a stíhaný jeho človiečik, škrieka ako vrana. Spochybňovanie trestného stíhania vedeného KP v Nitre proti jednému z jeho sluhov je úplne mimo čiaru. Keby mal Hamran nad sebou príčetného ministra, už by bol dávno odvolaný, napríklad po jeho vyjadreniach na adresu GP.

5. Inteligenčnej úrovni Hamrana zodpovedá najmä jeho dnešné priznanie, keď povedal, že NAKA vedie trestné konanie vo veci založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny, lebo je dôvodné podozrenie, že v rámci orgánov činných v TK pôsobí organizovaná skupina, ktorá nezákonným spôsobom vplýva na trestné konanie. A že o tomto hovoril na bezpečnostnej rade. Pán Hamran, Vy si sedíte na kábli? Veď priamo potvrdzujete to, čo hovorím ja a predseda NR SR Kollár.

Predseda vlády, aj keď ho nemáme, musí zvolať bezpečnostnú radu. Žoldnier Hamran totiž dnes oficiálne potvrdil, že NAKA, teda Matovič, Mikulec a jeho sluhovia, idú po všetkých, ktorí by chceli preukázať, čo za zločiny páchajú.

YouTube video

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články