14.2 C
Nitra
piatok, 7 októbra, 2022

Galanta: Rande v múzeu si možno k sviatku sv. Valentína objednať na presný čas

Rezervovať presný čas na privátnu zážitkovú prehliadku výstavy Čo sa skrýva pod šatami? si môžu zaľúbené dvojice v Galante. Je to darček Vlastivedného múzea (VM) k sviatku sv. Valentína, páry bude sprevádzať, ako informovala Judit Pukkai z VM, privátna lektorka.

„Termín našej akcie Rande v múzeu je sobota 12. februára,“ uviedla. Lektorka Alena Dömötörová má podľa Pukkai veľa poznatkov z histórie bielizne, k výkladu pripravila zaujímavé, občas aj pikantné príbehy z histórie odievania. „Na záver si návštevníčky budú môcť vyskúšať veľkú krinolínu so spodničkou a zatancovať si v nej ako princezné so svojím princom na plese v kaštieli,“ doplnila Pukkai.

Rezervácia je možná cez online formulár múzea https://forms.gle/CLawe459drCRneev6. Prehliadka aktuálnej výstavy trvá približne pol hodinu, následne si páry môžu pozrieť aj stále expozície v budove múzea. Vstup je bezplatný.

Zdroj: TASR

Foto: Ilustračné, spoznajmesa.sk NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články