21.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

Farmárska TRŽNICA a Garážový VÝPREDAJ v Nitre

Farmárska tržnica bude znovu otvorená už najbližšiu sobotu 22.4. od 8:00 na novej adrese Dlhá 533 Nitra, areál DD ranč. Rovnako sa v tento deň bude na Chrenovej, pri poliklinike, konať aj obľúbený Garážový výpredaj.

Riaditeľ Mlynu Kolárovo: UKRAJINSKÉ obilie JE vo VIACERÝCH mlynoch, prečo sa kontaminácia objavila iba u nás?

Farmárska TRŽNICA a Garážový VÝPREDAJ v Nitre
Farmárske trhy v Nitre

Prečítajte si aj O MOBILIZÁCII sa už vážne diskutuje aj v Česku. Odborníci tvrdia, že ľudia, ale ani štát, na to nie sú pripravení

„V prvom rade by sme Vám chceli poďakovať za podporu bez ktorej by tento projekt nemohol existovať. Veľmi nás potešil Váš záujem o kvalitnú slovenskú produkciu a pracujeme každý deň na tom aby sme boli lepší. Žiaľ, našli sa ľudia, ktorí sa všemožne snažia konaniu tejto akcie v našom domovskom stánku v areáli bývalého Zelokvetu zabrániť. Robíme kroky, aby prišlo k náprave a mali sme bezproblémový prístup a zamedzili sabotovaniu akcie. Smutne musíme konštatovať, že takéto praktiky sú na našom Slovensku bohužiaľ už súčasťou každodenného života. Do tej doby sme nútení zmeniť miesto konania akcie, čo sa nám aj podarilo dohodnúť. Kvôli vybavovaniu všetkých povolení nanovo sa bude najbližší NITRÁNSKY JARMEK konať v sobotu 22.4.,“ píše na svojej facebookovej stránke organizátor.

Milujete tržnice? Nenechajte si ujsť Farmársku tržnicu v NITRE

Farmárska TRŽNICA a Garážový VÝPREDAJ v Nitre
Garážový výpredaj

Rozhodne si nájdite čas nielen na nákup domácich potravín, ale aj na stretnutie s priateľmi.

(nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x