10.4 C
Nitra
pondelok, 26 februára, 2024

Emma Čaputová je opäť za hviezdu – tentokrát v novej sérii šperkov!

Zdá sa, že nedávna aféra okolo dcéry prezidentky Zuzany Čaputovej je nielenže už zabudnutá, ale má nečakané pokračovanie. Dcéra hlavy štátu totiž dostala novú ponuku, tentokrát s propagáciou šperkov edície „Krásna, krásna…“

Vyzerá to tak, že židna kaša sa neje taká horúca ako sa navarí. A platí to aj pri Emme Čaputovej, ktorej prvým „kritikom“ bol poslanec parlamentu Tomáš Taraba. Takže z dcéry Zuzany Čaputovej nám nevyrastá len hviezdna modelka v oblasti oblečenia, ale aj šperkov. Svedčí o tom skutočnosť, že sa stala tvárou kampane na novú sériu šperkov známej slovenskej šperkárky a dizajnérky Petry Toth.

Kam až dokráča vo svete modelingu Emma Čaputová? Prvé dva kroky zvládla…

Emma Čaputová je opäť za hviezdu – tentokrát v novej sérii šperkov!
Emma Čaputová sa teraz zviditeľnila aj vo svete šperkov. Pomohla jej k tomu Petra Toth. Zdroj: FB / Petra Toth

Na svojom facebookovom profile zverejnila Petra Toth aj pieseň „𝐾𝑟𝑎́𝑠𝑛𝑎, 𝑘𝑟𝑎́𝑠𝑛𝑎…,“ ktorej ústrednou postavou je práve Emma Čaputová. „Niektoré ženy musia byť krásne, aby boli milované. A niektoré musia byť milované, aby boli krásne…,“ napísala v statuse Petra Toth. „Ženy, všetky sme krásne a jedinečné, skúsme konečne držať spolu, tolerovať sa, podporovať sa a pomáhať si. Len spoločnými silami urobíme z nášho sveta krásne miesto,“ dodala známa šperkárka, ktorá navyše na svojom instagrame napísala: „Nová séria šperkov vytvorená na oslavu sily a vnútornej krásy žien s názvom 𝐾𝑟𝑎́𝑠𝑛𝑎, 𝑘𝑟𝑎́𝑠𝑛𝑎. Šperky vo farbách ružového zlata s motívmi symbolických holubíc a kvetov je od dnes v predaji na našom eshope a v našich predajniach v OC Eurovea a Avion v Bratislave.“

https://www.nitranoviny.sk/harabin-a-geci-brania-poslanca-tarabu-ludia-nenechali-na-prezidentke-nitku-suchu/

„Vybrali sme si modelku pretože je krásna a reprezentuje všetko čo sme chceli vyjadriť. Ak to, čo nás trápi a čo chceme meniť odradí naše zákazníčky, tak tým pádom niečo nie je v spoločnosti v poriadku. Ale súdiac podľa komentárov, správ, emailov a všetkého nás naše verné zákazníčky podporujú a mnohé sa nám zdôverujú s ich skúsenosťami s posudzovaním, a tým pádom nám ďakujú za otvorenie tejto témy. Pretože my všetky by sme mali byť krásne nielen navonok, ale najmä zvnútra,“ napísal v diskusii tím Petra Toth. Emma Čaputová teda zožala ďalší veľký úspech v rámci modelingu. Ako dopadne jej druhý krok? A aké budú tie ďalšie? Otázok je veľa, odpoveď možno jediná – pokiaľ bude jej mama prezidentkou. Alebo žeby nie?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články