18.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

Denisa Saková podporila Žilinku: Chceme vedieť pravdu o smrti Lučanského

HLAS – sociálna demokracia víta kroky GP Žilinku

HLAS – sociálna demokracia plne podporuje iniciatívu generálneho prokurátora Maroša Žilinku, ktorý sa snaží dopátrať pravdy o tragickom úmrtí generála Milana Lučanského.

„Dnes začala rekonštrukcia udalostí v Prešovskej väznici zo dňa, kedy tragicky zahynul generál Lučanský. Považujem to za jeden z dôležitých krokov GP k tomu, aby táto tragická udalosť bola prešetrená podľa platných zákonov SR, nie vyšetrovaná nejakou pseudokomisiou vytvorenou na podnet ministerky spravodlivosti bez akýchkoľvek právomocí s jediným jedným cieľom zakryť jej prešľapy a za každú cenu sa udržať na ministerskej stoličke,“ uviedla podpredsedníčka strany HLAS – sociálna demokracia Denisa Saková.

HLAS – sociálna demokracia trvá na tom, že verejnosť si zaslúži poznať pravdu, pretože iba tak môžeme rozvíjať demokratickú spoločnosť postavenú na práve a spravodlivosti.

Zdroj: TS

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články