9.8 C
Nitra
streda, 21 februára, 2024

Deň rodiny ponúkne divadlo i interaktívne „pesničkohry“

 Nitra (TASR) – Najbližšia nedeľa bude na nitrianskom sídlisku Klokočina patriť rodinám s deťmi. V parku pod Borinou a areáli neďalekej farnosti sa bude konať 20. júna Deň rodiny.
      Občianske združenie Centrum pre rodinu v spolupráci s mestom Nitra a dobrovoľníkmi ponúkne návštevníkom program s množstvom rôznych aktivít. „V amfiteátri za kostolom uvidia návštevníci marionetové divadlo s ujom Hoblinom, interaktívne ‚pesničkohry‘ a ďalšie vystúpenia,“ pozývajú organizátori.

Deň rodiny ponúkne divadlo i interaktívne "pesničkohry"

Na podujatí, ktoré sa koná pri príležitosti Dňa otcov, bude vyhodnotená aj Veľká rodinná hra, ktorá prebieha v mobilnej aplikácii actionbound. Rodinné tímy, ktoré hru zvládnu do 15. júna, budú zaradené do žrebovania o rôzne ceny. „Témou kampane Deň rodiny je v tomto roku krása, hodnota a dôležitosť otcovstva. Preto slogan znie Otec nablízku. Zámerom je povzbudiť mužov k prijatiu a objaveniu otcovstva napriek výzvam, ktoré táto rola prináša,“ uviedla koordinátorka podujatia Dobroslava Baranová.

Foto: rodinka-spolu.sk

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články