9.2 C
Nitra
utorok, 5 marca, 2024

Demokrat Heger (ne)vysvetľuje novinárom, prečo odišiel z OĽANO: Smerujte otázky na našu stranu (video)

Demokrat Heger vysvetľuje novinárom, prečo odišiel z OĽANO: Smerujete otázky na našu stranu. Pozrite si video z predstavenia novej politickej strany Demokrati.

„Je to mandát, s ktorým môžem rokovať a kde môžem pozývať do spolupráce. Myslím si, že každý chápe ten rozdiel tohto postavenia,“ hovorí ho videu Eduard Heger. „Ja tomu nechápem, čiže Igor Matovič nereprezentuje piliere sloboda, právny štát?,“ spýta sa vzápätí novinár.

Eduard Chmelár: Minister Káčer sa na diskusii v Michalovciach celkom opustil

„Ak ste ma pochopili správne, tak ste pochopili, že som predseda strany Demokrati a to je mandát, s ktorým môžte úplne inak zaobchádzať a pracovať,“ odpovedá Heger. Novinár sa však nedá a pýta sa ďalej: „Teda, čo vám, v čom vám bráni Igor Matovič v OĽaNO?“

„Pán kolega, myslím si, že poznáte politickú scénu veľmi dobre a viete, že Igor Matovič je predseda OĽaNO, takže myslím si, že vy o tom určite dobre rozumiete, takže asi nepotrebujeme sa venovať ďalej….,“ pokračuje Eduard Heger. A novinár sa znova pýta: „Nerozumiem, prečo niekto odíde z OĽaNO, keď nie je schopný povedať, v čom je problém OĽaNO? “

Robert Fico: Heger má viac funkcií ako japonská kalkulačka

„Ak dovolíte táto tlačová beseda, je o strane Demokrati, je o našej vízii a ja chcem poprosiť aj všetkých vás kolegovia, aby ste smerovali otázky na našu stranu na naše spojenie a na našu víziu. Ak dovolíte, ak sa ma budete pýtať na Richarda Sulíka alebo Borisa Kollára, podobne táto tlačová beseda tomu nie je venovaná. Táto tlačová beseda je venovaná našej vízii a tomu, čo chceme občanom ponúknuť,“ celkom demokraticky reagoval Eduard Heger.

(nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x