14.1 C
Nitra
utorok, 28 mája, 2024

Decká, ale aj rodičia, pozor! Záver prázdnin je v Ivanke pri Nitre v znamení športu a dobrej zábavy

Na Slovensku sa zvykne hovoriť, že „športom k zdraviu“. Niektorí síce s humorom pridávajú, že aj k trvalej invalidite, no to určite neplatí pre šport detí. A práve prilákať deti k športu, či zakončiť prázdniny pohybom, sa rozhodli v Ivanke pri Nitre.

Ivanka pri Nitre, obec na okraji krajského mesta, omladla. Vidieť to nielen na množstvo nových domov v intraviláne obce, ale aj na mladých ľuďoch, ktorí sa po dedine pohybujú. Zrejme aj preto sa vedenie obce rozhodlo, že na konci prázdnin spraví niečo pre to, aby sa deti pred nástupom do nového školského roku trochu rozpohybovali. Ako informuje obec Ivanka pri Nitra v statuse na sociálnej sieti, v sobotu 2. septembra od 15:00 do 19:00 na futbalovom ihrisku čaká na deti kopec dobrej zábavy.

Množstvo zábavy, smiechu a usmiatych očí

„Ako a kde sa najlepšie rozlúčiť s letom??? Pekne športovo a u nás v Ivanke pri Nitre!!! Pripravené sú rôzne športové súťaže, hádanky, maskot, zábavno-súťažné hry, parádny zoskok parašutistov, skákacie hrady, penová šou, strelnica NERF, animačné hry, popcorn, cukrová vata, chutné občerstvenie a nezabudnuteľná lietajúca rozprávka. Každé dieťa z obce dostane zadarmo čapovaný nápoj, trojuholník pizze a hranolky,“ láka vedenie obce najmä tých malých, ale s nimi sú vítaní aj ich rodičia.

Decká, ale aj rodičia, pozor! Záver prázdnin je v Ivanke pri Nitre v znamení športu a dobrej zábavy
Zdroj: FB / Ivanka pri Nitre

Po uhádnutí všetkých hádaniek a vylúštení tajničky je navyše pre deti pripravená vecná odmena. „Užite si s nami záver prázdnin a načerpajte posledné prázdninové slnečné lúče so športom, množstvom zábavy, smiechu a usmiatych očí,“ uvádza vedenie obce na záver statusu.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x