16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Bosorky sa vrátia do Vlastivedného múzea v Galante


Jesenné večerné zábavné podujatia majú už tradíciu vo Vlastivednom múzeu v Galante. Múzejníci pripravili ďalší program pre širokú vrstvu verejnosti pod názvomBosorky v múzeu, ktoré sa uskutoční 28. októbra 2023, v sobotu od 18:00 do 21:00 hodiny. Úlohy, hry a hádanky čakajú nielen deti, ale aj dospelých.

Návštevníci Vlastivedného múzea v Galante si rýchlo obľúbili jesenné zábavné podujatia, počas ktorých sa múzeum pri svetle sviečok a lampášov zmení na tajuplné miesto. Od roku 2017 do múzea zavítali duchovia a bosorky, návštevníci riešili záhady a tajomstvá. Poslednú októbrovú sobotu tohto roka sa do inštitúcie vrátia bosorky. Vo Vlastivednom múzeu v Galante sa hľadá bosorka s čudnými stopami. Návštevníci okrem bosoriek sa môžu tešiť aj na katov a mučiace nástroje. Očakávajú nielen odvážne deti, ale aj zvedavých dospelých, mládež a staršiu generáciu. Pre nich sú pripravené špeciálne úlohy. Pracovníci múzea budú veľmi radi, keď návštevníci prídu na podujatie tematicky oblečený.

Bosorky sa vrátia do Vlastivedného múzea v Galante

Podujatie s názvom Bosorky v múzeu sa bude konať 28. októbra 2023, v sobotu v čase od 18:00 do 21:00 hodiny v hlavnej budove Vlastivedného múzea v Galante. Vstupné: základné 4€, žiaci a dôchodcovia 2€, deti od 3 do 6 rokov 0,50€.

www.muzeumgalanta.sk

www.facebook.com/muzeumgalanta

(jp)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x