12.1 C
Nitra
streda, 10 apríla, 2024

Neurológ Koukolík: Neúspešní psychopati sú vo väzení. Tí úspešní sú v politike a na burze (VIDEO)

Psychická porucha je vážna choroba, ktorá sa však dá čiastočne liečiť a čiastočne utlmovať. Spoznať psychicky labilného, alebo dokonca chorého človeka nie je len tak, na to sú u nás, a nielen u nás, odborníci. „Odborníci“ sú však aj tí, ktorí sa usilujú svoje psychické problémy zakrývať.

Neurológ Koukolík: Neúspešní psychopati sú vo väzení. Tí úspešní sú v politike a na burze (VIDEO)
Slová doktora Františka Koukolíka sú nielen zaujímavé, ale aj na zamyslenie. Zdroj: screenshot video YouTube.com

„Ak môžu na psychotesty chodiť šoféri, policajti, vojaci aj držitelia zbrojných preukazov, tak naozaj nevidím dôvod, prečo by psychotest pred nástupom do funkcie nemali absolvovať aj ľudia, ktorí majú oveľa väčšiu zodpovednosť – členovia vlády, ministri či budúci premiér. Aby sa Slovensko už netrápilo s bláznami vo vláde,“ povedali svojho času predstavitelia hnutia Republika a čas ukázal, že mali pravdu, teda, že na psychotesty by mali ísť aj všetci politici, ktorí budú riadiť štát. Ako je o s tými psychopatmi hovorí vo videu, ktoré koluje internetom, František Koukolík, český neuropatológ, spisovateľ a publicista.

Prečo je psychopat psychopatom?

„Podľa slovenských zákonov nemôže duševne narušená osoba riadiť autobus, ale zato môže úplne legálne riadiť celý štát,“ skonštatoval predseda hnutia Republika Milan Uhrík. Že nehovoril iba do vetra sa mohli Slováci presvedčiť minimálne za posledné tri roky keď sa ukázalo, akí nebezpeční môžu byť psychicky nespôsobilí ľudia v čele štátu, ako dokážu celú spoločnosť frustrovať a rozoštvať proti sebe dokonca aj celé rodiny. Politici, o ktorých duševnom zdraví môžeme veľmi silne pochybovať, tak rozhodujú o životoch miliónov ľudí. Aj o tom vašom.

YouTube video

„Neúspešní psychopati sú vo väzení. Tí úspešní sú v politike a na burze,“ povedal hneď v úvode videa František Koukolík,“ ktorý vydal okolo päťdesiatich časopiseckých vedeckých publikácií a množstvo monografií o vzťahu poškodenia mozgu a duševných funkcií. Môžeme ho teda zaradiť medzi odborníkov, ktorí vedia čo hovoria bez toho, aby šírili nejaké hoaxy. Aj keď, naši „odborníci“ vo vedení štátu už urobili hoaxera a psychopata z nejedného skutočného odborníka.

Doktor Radoslav Čičala: Strach využívajú psychopati ako svoju živnú pôdu

„Prečo je psychopat psychopatom? Za niečo môžu gény,“ prezrádza vo videu doktor František Koukolík, ktorý ale povedal zaujímavého oveľa viac. Jeho prednáška je zaujímavá a kto si ju vypočuje ten pochopí, čože, alebo ktože nám to vlastne sedí v parlamente a vo vláde a kto nám teda riadi náš štát.

Zaujímavé video zverejnila na svojom profile Kamila Režná. Nie je síce také dopodrobna rozoberajúce psychopatov a im podobných ľudí, napriek tomu je jeho obsah nadväzujúci na to, čo hovoril v prednáške český doktor František Koukolík. Jeho titulok: „Nakoniec vám budú vládnuť tí najneschopnejší z vás,“ je napokon veľavravný.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x