5.1 C
Nitra
streda, 17 apríla, 2024

Blaha: Káčer nenávidí Slovákov, nenávidí mier. A grobiansky nadáva ľuďom ako posledný ožran zo staničného bufetu (VIDEO)

Zdá sa, že na Slovensku to s tou láskou k Ukrajine nie je až také, ako sa to usilujú nahovoriť ľuďom naši vládni politici. Ukazujú to nielen rozličné statusy a komentáre na sociálnych sieťach, ale aj správanie sa protestujúcich na pochodoch za mier či naposledy správanie sa diskutujúcich v Michalovciach.

Do Michaloviec zavítali dvaja naši odvolaní, no prezidentkou dočasne poverení ministri. Šéf rezortu obrany Jaroslav Naď, ale najmä „diplomat“ Rastislav Káčer si od prítomných vypočuli nielen mohutný piskot a nespokojnosť, ale aj názory, ktoré sa obom „demokratom“ vôbec nepáčili. Ako ukazuje v statuse na sociálnej sieti Telegram podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha, šéf rezortu diplomacie sa vôbec nesprával ako diplomat, ale ako hulvát v krčme 4. cenovej skupiny, ktorý neváhal urážať ľudí nesúhlasiacich s jeho názorom.

Po tomto Káčer musí skončiť – do sekundy!

„Pretieram si oči a nechce sa mi veriť, že toto je naozaj. Minister zahraničia v demisii Rastislav Káčer bliaka v Michalovciach po ľuďoch, že ak chcú mier, tak by sa z nich naši velikáni „dogrcali“ a vraj sú ako „paviáni“ a „podliaci“. A ďalšie nechutnosti,“ pohoršuje sa Blaha hneď v úvode statusu a Slovákom, ktorí tento „demokratický“ výstaup šéfa našej diplomacie ešte nevideli, aby sa naň pozreli, lebo takýto škandál ešte Slovensko nezažilo. „Na konci nepríčetne po občanoch vrieska, že hanba. Toto je šéf slovenskej diplomacie. Nenávisť z neho len tak srší. On nenávidí Slovákov, nenávidí mier. A grobiansky nadáva ľuďom. Lebo majú iný názor. Ja neviem, či bol Káčer na mol, ale toto je absolútne dno,“ nedáva si smerák servítku pred ústa.

Správanie Rastislava Káčera ostro skritizoval aj politický analytik Eduard Chmelár

Konečne aj s Naďom zažili, čo si o nich ľudia myslia. Ďakujeme Michalovciam za to, že im otvorili oči. A takto reagovali – ako poslední ožrani zo staničného bufetu. Aj tí majú v sebe viac politickej kultúry. Ak po tomto Čaputová nestiahne tohto nekonečného primitíva z vlády, tak zaňho plne preberá zodpovednosť. A iba potvrdí, že je taká istá ako on. Plná zloby a nenávisti voči Slovákom. Konajte, madam. Ale že okamžite,“ vyzýva Ľuboš Blaha prezidentku a na samý záver ešte dodáva: „Po tomto Káčer musí skončiť – do sekundy!“

Blaha: Káčer nenávidí Slovákov, nenávidí mier. A grobiansky nadáva ľuďom ako posledný ožran zo staničného bufetu (VIDEO)
Zdroj: Telegram / Blaha

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x