23.7 C
Nitra
pondelok, 15 apríla, 2024

Belousovová nekompromisne: Zelenskyj sa nespráva ako prezident, ktorý by chcel mier, ale čím ďalej tým viac ako vojnový štváč!

Vojnu Ruska na Ukrajine odsudzuje asi každý rozumne zmýšľajúci človek. Škoda len, že sa o jej príčinách ľudia nedozvedia viac. Zrejme by pohľad na celú situáciu bol vnímaný inak ako teraz, keď sa počúva len jedna strana.

Áno, to, čo páchajú Putinove vojská u našich východných susedov je zlé, lenže zlé je i to, čo rozpráva a k čomu burcuje „sluha ukrajinského národa“ Volodymyr Zelenskyj. Kto pozorne počúva jeho prejavy na všetky možné strany a pred všetkými možnými inštitúciami, tomu neunikne, že on vlastne vyzýva NATO k obrane jeho vlasti, a teda k rozpútaniu III. svetovej vojny! Všimli si to už aj lídri niektorých európskych mocností, len nikto to nechce vysloviť nahlas. Kto to ale nahlas hovorí, respektíve v statuse píše, je šéfka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová, ktorá si pri tom servítku pred ústa rozhodne nedáva.

To, ako si dovoľuje vystupovať je za hranou diplomacie a rešpektu

Belousovová si myslí, že prezidentovi Zelenskému už otvorene ide o rozšírenie vojnového konfliktu, ktorý je medzi Ruskom a Ukrajinou, na vojnu Západu proti Rusku. „A to určite nemá z vlastnej hlavy. Je viac ako zrejmé, že jeho rétorika a konanie sa presne zhodujú a dopĺňajú s tým, čo hovoria a konajú predstavitelia USA. Zelenskyj sa nespráva ako prezident, ktorý by chcel mier, ale čím ďalej tým viac ako vojnový štváč,“ konštatuje natvrdo expolitička a exšéfka národniarov, podľa ktorej ukrajinský prezident zahodil všetku pretvárku a hranú slušnosť. „To ako si dovoľuje vystupovať voči predstaviteľom Nemecka, či Francúzska už je za hranou diplomacie a rešpektu iných názorov. Toto je prezident štátu, ktorý o demokracii ani nechyroval, a ktorý sa cíti taký silný v kranflekoch, že si dovolí povedať, kto je hodný sa s ním stretnúť a kto nie,“ píše ďalej exnárodniarka a šéfka strany Národ a Spravodlivosť.

Zelenskyj vyzval Európanov s „bojovými skúsenosťami“, aby prišli bojovať na Ukrajinu

Podľa našej expolitičky Zelenskyj pošle kľudne do hája prezidenta Nemecka, lebo ten podľa neho dostatočne nepodporuje nenávisť voči Rusku a kritizuje Macrona, lebo ten si nemyslí, že na Ukrajine ide o genocídu ukrajinského obyvateľstva zo strany Ruska. „Zelenskyj veľmi dobre vie, že ak by išlo o genocídu, vyžadovalo by to vojenský zásah medzinárodného spoločenstva voči Rusku!!! A o to jemu a USA ide! Preto si tak vzácne vzájomne nahrávajú, preto sa tak zhodujú. To čo povie Biden, za pár dní opakuje Zelenskyj, ktorý je len nástroj USA na rozpútanie veľkej vojny voči Rusku. A je nervózny vždy, ak mu niekto bráni zadanú úlohu splniť. Zelenskyj sa nespráva ani slušne, ani diplomaticky,“ myslí si Belousovová a dodáva, že ukrajinský prezident a „otec národa“ je drzý a arogantný k predstaviteľom tých štátov Európy, ktoré nechcú vojnu s Ruskom.

Belousovová nekompromisne: Zelenskyj sa nespráva ako prezident, ktorý by chcel mier, ale čím ďalej tým viac ako vojnový štváč!

Macron už dávnejšie pochopil, o čo ide, a došlo to už aj Nemcom

„Dovolí si takéto správanie preto, lebo on sa cíti byť nad nimi! Veď on je pod ochranou Ameriky! A tí sa už k EÚ dávno správajú ako ku svojej kolónií. Tak aj ich gevernér Zelenskyj dáva pocítiť Nemcom a Francúzom, kto tu rozhoduje. Oni už nie ! Oni (a vlastne aj my) sú dobrí len na to, aby dodávali ďalšie a ďalšie zbrane, starali sa o utečencov z Ukrajiny, slepo schvaľovali ďalšie sankcie voči Rusku aj za cenu vlastných ekonomických samovrážd a držali hubu a krok,“ prízvukuje Anna Belousovová, ktorá v samom závere ešte dodáva: „Myslím si, že Macron už dávnejšie pochopil, o čo ide a Nemcom to došlo po tom preplesku ich prezidenta od Zelenského. Neskoro, ale predsa…“ Takže tak, milí Slováci. Zelenského netreba len slepo počúvať a obdivovať jeho „udatnosť“, ale jeho slová aj čítať medzi riadkami, pretože potom rétorika „sluha národa“ vyzerá úplne ináč.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články