3.1 C
Nitra
sobota, 28 januára, 2023

Minister obrany Jaroslav Naď sa rozhodol zaútočiť. Nie však na Rusko, ale na poslankyňu zo svojho OĽaNO! (VIDEO)

Ozbrojený konflikt na Ukrajine, ktorý vyvolal ruský agresor, nie je jediný, lebo ďalší konflikt, tentoraz slovný, sa odohráva aj u nás. A to priamo vo vládnom hnutí OĽaNO. Hlavnými aktérmi sú minister obrany a poslankyňa parlamentu.

Slovenský minister obrany Jaroslav Naď síce údajne neabsolvoval základnú vojenskú službu, to mu ale nevadí, že vo svojej funkcii vedie jednu vojnu za druhou. O tých s pospolitým ľudom, ktorému nadával do všetkého možného, sa už veľmi dobre vie, svoju „zákopovú“ vojnu vedie aj proti Rusku, no a teraz vykopal vojnovú sekeru aj so svojou straníckou kolegyňou Romanou Tabák. Obaja si navyše odkázali štipľavé poznámky. Poslankyňa za OĽaNO mu tu svoju zaslala prostredníctvom statusu, ktorý vyzerá i tak trochu humorne.

Nezastáva si Rusko, len sa obáva našej prílišnej provokácie

Prvá vyvesila vojenskú zástavu poslankyňa parlamentu Romana Tabák, ktorá vyslovila nesúhlas s krokom ministra darovať Ukrajine obranný systém S-300.

„Ja s týmto rozhodnutím nesúhlasím, nechcem, aby sa Slovensko zapojilo do vojenského konfliktu!“ vyjadrila sa Romana Tabák. Na jej slová zareagoval Naď tak, ako to zvykne len on. „Vždy som si vážil odbornosť Romany v raketových systémoch, pričom jej doménou sú najmä tenisové rakety. Nech sa však drží tejto témy, pretože v nej môže aj niečo odborné povedať a ostatné veci nech nechá na odborníkov,“ povedal minister v HN televízii a zverejnil to i profil Zomri.

„Pán minister Naď! Určite nie som odborníčka na vojenské raketové systémy, ale ako bývalá vrcholová športovkyňa rozumiem taktike boja. Útoku aj obrane. Ani ma nenapadlo, že ste si kopol do ženy. Na neúctu voči ženám si už v OĽaNO & politike zvykla. Nezastávam si Rusko, len sa obávam prílišnej provokácie a pevne dúfam, že SR nevystavujete riziku. Uvidíme časom kto hrá Fair play!“ napísala v statuse Romana Tabák smerom k Jaroslavovi Naďovi.

Ale náš „pán“ minister nezostal len pri prvotnom ľahkom protiútoku a ako správny pitbull po vzore svojho straníckeho šéfa Igora Matoviča, vytiahol ďalší útočný tromf.

Novodobý Hitler z Moskvy útočí na nevinných a vyvražďuje obce

Jaroslav Naď napísal ďalší status, ku ktorému pridal obrázok a dodal „čo by bolo keby bolo“. Tá „správna“ emócia predsa musí byť. „ROMANA, AJ MÁŠA MOŽNO CHCELA BYŤ TENISTKOU,“ napísal hneď v úvode statusu Naď a dodal: „Ale Putinova šialená agresia na Ukrajine jej definitívne zmenila život. Stovky detí boli zavraždené. Tisícky zranené. Milióny opustili svoje domovy. Toto je vojna, Romana.“ Vzpurnej poslankyni ešte pripomenul, že Ukrajinci sa už 50 dní bránia z celých síl. „A vo vojne buď pomáhame brániť napadnutú krajinu a jej obyvateľov, alebo vopcháme hlavu do piesku a pozeráme sa, ako novodobý Hitler z Moskvy útočí na nevinných a vyvražďuje celé obce.“ Napísal ešte minister.

Minister obrany Jaroslav Naď sa rozhodol zaútočiť. Nie však na Rusko, ale na poslankyňu zo svojho OĽaNO! (VIDEO)

„Keď prejde Ukrajinou, sme na rade my. Keby v roku 1939 neboli dovolili Hitlerovi zaútočiť na Poľsko, nebola by 2. svetová vojna. To je realita Romana Tabak, akokoľvek je to pre Teba náročné pochopiť. PS: Toto nie je útok na ženy a ani na úspešné slovenské predsedníctvo,“ skonštatoval na záver Jaroslav Naď.

No ak by malo byť na rade Slovensko, tak načo sme potom v NATO? Však to by nás malo ochrániť, či nie? Alebo tie slová o našej obrane tohto „obranného“ paktu sú len mlátenie prázdnej slamy? Tak, ako nás strašili s Covidom miesto jeho liečenia už v ordináciách obvodných lekárov, a úspešne nám ním vymývali mozgy, tak nás teraz strašia s útokom Ruska a vymazaním Slovenska z mapy Európy. My sme však v NATO, pán minister! A ak nás už neobráni to, tak potom kto?

Minister obrany Jaroslav Naď sa rozhodol zaútočiť. Nie však na Rusko, ale na poslankyňu zo svojho OĽaNO! (VIDEO)
Zdroj: Romana Tabák

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články