16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Becík rázne: Slovenský pozemkový fond pod vedením Marosza a OĽaNO je v troskách s kopcom zlodejiny (VIDEO)

Slovenský pozemkový fond sa už dlhší čas otriasa v základoch, kým nad ním však drží ochrannú ruku „najsvätejší z najsvätejších“ Igor Matovič, tak dovtedy sa tam nič nepohne. Žiaľ, na škodu všetkým slušným a poctivým poľnohospodárom.

Za šéfa Slovenského pozemkového fondu (SPF) schválila vláda OĽaNO, SaS, Sme Rodina a Za ľudí „obyčajného“ Jána Marosza z OĽaNO. Ako sa ukazuje, bola to absolútna katastrofa pre fungovanie štátu, obci, miest aj poľnohospodárov, pretože štátnu inštitúciu spravujúcu miliardový majetok občanov Slovenska vedie vyštudovaný učiteľ náboženstva, ktorý sa ani výberového konania nezúčastnil! Kritiku za jeho prácu teraz zverejnil vo videu nitriansky župan Branislav Becík, ktorý v ňom šéfa SPF vôbec nešetril.

Becík rázne: Slovenský pozemkový fond pod vedením Marosza a OĽaNO je v troskách s kopcom zlodejiny (VIDEO)
Šéf SPF Ján Marosz z OĽaNO schytal od nitrianskeho župana Branislava Becíka poriadnu dávku kritiky. Zdroj: facebook.com

Na SPF prebieha zlodejina najhrubšieho zrna

MMS – Matovič, Marosz a syn“ je podľa Becíka nový názov Slovenského pozemkového fondu, ktorý je výkladnou skriňou amaterizmu, rodinkárstva a korupcie. To je podľa nového nitrianskeho župana smutná realita Slovenského pozemkového fondu pod vedením príživníkov z OĽaNO. Branislav Becík, ktorý je dlhodobým kritikom vládnych politikov, ktorí sa dostali k moci po voľbách 2020, jasne opísal situáciu, ktorá na SPF v súčasnosti panuje. „Dámy a páni, poďme sa všetci zamestnať na Slovenský pozemkový fond. Netreba vám žiadne skúsenosť, podmienka je len byť v OĽaNO. A možno je ešte dobré byť do plusu synom riaditeľa SPF Jána Marosza. V každom prípade ale musíte byť bez charakteru a chrbtovej kosti,“ začína svoje video nitriansky župan, ktorý má, ako syn exministra pôdohospodárstva Stanislava Becíka, s poľnohospodárstvo bohaté skúsenosti.

Riaditeľ SPF fond používa ako svoju POLITICKÚ nástenku. ÚTOČÍ na starých kolegov, ktorých označuje za korupčníkov 

Ján Marosz vám vie povedať ako zamestnať napríklad svojho 17-ročného syna s nulovými skúsenosťami na dohodu za kráľovský plat. Ktovie či tieto peniaze končia vo vrecku jeho syna, alebo v tomto prípade priamo vo vrecku riaditeľa Marosza. Bohužiaľ, ale pre nás a pre Slovensko takýchto ľudí, takýchto dohodárov je na pozemkovom fonde neúrekom,“ konštatuje ďalej Becík, a dodáva, že OĽaNO a jeho nominant Marosz spravili zo SPF odkladisko neschopných ľudí, ktorí nemajú najmenšiu šajnu o problémoch ľudí žijúcich v regiónoch. Čo je však pre neho zarážajúce, že páni Matovič s Hegerom sú ticho, a pritom je to zlodejina najhrubšieho zrna. „Títo ľudia na pozemkovom fonde, títo dohodári, v živote nevideli pole, možno nerozoznajú kukuricu od slnečnice, ale jedno je isté, títo „profesionáli“ sú tam len preto, aby im Matovič zatvoril ústa pred tým, ako by všetci odkryli jeho pravú tvár,“ pritvrdil nitriansky župan.

Fico: Šéf SPF Ján Marosz je synonymum AMATÉRSTVA, šikanovania a obrovskej KORUPCIE

Toto je podľa Becíka cena za amaterizmus, podvody, rodinkárstvo, najväčšie zlo, aké Slovensko mohlo postihnúť. Pozemkový fond je podľa neho v troskách, mnohé európske projekty sa nerealizujú, lebo fond nekoná. „A za to vďačíme jedine Matovičovi, Hegerovi a poskokovi Maroszovi. Pozemkový fond má zmysel, ale nie pod vedením Matovičovho OĽaNO a jeho príživníkov, a preto verejne žiadam Slovenský pozemkový fond v mene ľudí, v mene daňových poplatníkov, zverejnite všetky dohody, ktoré boli podpísané v rokoch 2022/23. Zverejnite všetkých vašich ľudí a ich platy, aby ľudia vedeli a videli čo znamená pre Igora Matoviča slovné spojenie – naši OĽaNO ľudia,“ zakončil svoje opäť pomerne ostré video Branislav Becík.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x