23.1 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

Becík: Pracujeme na komplexnej zmene dotačnej politiky pre naše samosprávy a aj na iných vážnych témach

Jedno z prísloví hovorí, že „Nová metla lepšie metie“. Zrejme to platí aj na nového predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja Branislava Becíka, ktorý sa pustil do svojej práce s veľkým entuziazmom a odhodlaním spraviť pre lepší život ľudí čo najviac.

Branislav Becík bol ešte ako starosta Dvorov nad Žitavou veľkým kritikom práce nielen vládnych politikov či parlamentných poslancov, ale aj vedenia nitrianskej župy. On sám sľuboval, že ak sa dostane na post predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja, jeho práca bude úplne iná a najmä – pre ľudí. Ako sa ukazuje, rukávy si vysúkal poriadne a do práce sa pustil naozaj ako „motorová myš“. Svedčia o tom aj slová v jeho statuse, že primátori a starostovia majú dvere do nitrianskej župy za každého počasia otvorené.

Nový nitriansky župan Becík chce vysielať priame prenosy z krajského zastupiteľstva

„Túto vetu som aj dnes niekoľkokrát prízvukoval na stretnutí starostom a primátorom z Nitrianskeho okresu. Na pracovnom stretnutí som im predstavil koncepciu plánov a zámerov NSK, čo sa týka zlepšenia života našich ľudí v našom kraji,“ uviedol na začiatku statusu župan, ktorý prezradil len toľko, že pracuje na komplexnej zmene dotačnej politiky pre naše samosprávy, ako aj zvýhodneného cestovania autobusovou dopravou pre našich seniorov, pomoci pri čerpaní eurofondov našim samosprávam, či o totálnej rekonštrukcii ciest v správe NSK… „Tých plánov som predstavil podstatne viac a budem Vás o nich čoskoro informovať,“ dodal Branislav Becík na záver.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x