17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

August na hrade Beckov bude patriť koncertom i víkendu s rozprávkami

August na hrade Beckov bude patriť koncertom, divadlám i zábavnej hre spojenej s povesťami o pamiatke. Na hrade sa predstaví Allan Mikušek či Vlasta Mudríková, informoval vo štvrtok TASR riaditeľ hradu Peter Pastier.

August na hrade Beckov bude patriť koncertom i víkendu s rozprávkami
Vlasta Mudríková, foto: fb


      „Pre milovníkov folklóru sme pripravili na 6. augusta koncert Vlasty Mudríkovej a jej hostí Jozefa Opatovského a Frantu Uhera. Denný víkendový program v auguste sme zamerali nielen na rodiny s deťmi. Víkend s rozprávkami ponúkne okrem divadielok či sokoliarskych vystúpení aj zábavnú hru spojenú s povesťami o našej pamiatke,“ načrtol Pastier.
       Večer 7. augusta na hrade podľa neho zasvätia legende česko-slovenskej country scény Allanovi Mikušekovi. „Počas víkendu 14. a 15. augusta sa počas dňa pustíme spoznávať rytierov dračieho rádu, večer 13. a 14. augusta bude patriť hranej komediálnej prehliadke O čertoch a čarodejniciach,“ dodal.

Zdroj: TASR

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články