22.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Ján JACKULIAK: V novom klipe provokuje kolegov a pichá do osieho hniezda konzumnej spoločnosti

Herec a spevák Ján Jackuliak po minuloročnom predstavení svojho hudobného projektu IAN a úspešnom prijatí skladby a klipu Štiepim atóm prichádza s novým singlom a videom. Nová skladba BA s EX v tanečnom funky rytme ironicky komentuje súčasnú bratislavskú konzumnú spoločnosť. Text napísal Ján Jackuliak a hudobne a produkčne sa pod ňu podpísali Roland KánikSamuel Hošek. Spoločne na nej pracovali takmer tri mesiace a jej výsledná podoba práve vychádza.

Ján JACKULIAK: V novom klipe provokuje kolegov a pichá do osieho hniezda konzumnej spoločnosti

IAN- Štiepim atóm

YouTube video

„Ja mám veľmi rád Bratislavu. Je to perfektné mesto na užívanie života. Mnohí to však nevedia, lebo v snahe byť dokonalí sa až príliš zaoberajú tým, ako vyzerajú, čo majú a koľko to stálo. Stále sa na niečo hrajú a posudzujú iných. A pritom sú vlastne postupne všetci úplne rovnakí. To sa mi nepáči. Poďme sa radšej s kamarátmi zabávať, robiť to, čo nás baví, pomáhať si, mať sa radi navzájom, prežiť život spokojne a rešpektovať sa takí, akí sme,“ povedal o novej skladbe BA s EX Ján Jackuliak.  

Tému skladby rozvíja aj akčný a mierne uletený videoklip. V divadle a bratislavských uliciach ho na námet Jána Jackuliaka nakrútil Samuel Hindy. Okrem speváka, luxusného auta a tajomnej dámy v červenom (Silvia Juříková) v ňom účinkujú aj hereckí a hudobní kolegovia: Marek Majeský, Gregor Hološka, Juraj Hrčka, Roland Kánik a Samuel Hošek a v zábere sa objaví aj majiteľ bratislavského fit centra Juraj Valček.

„V klipe sme uleteli zámerne, lebo chcem ľudí vyprovokovať k zamysleniu sa nad tým, čo je lepšie. Či mestom a životom len prefrčať v drahom aute, alebo ho prežiť a užiť si ho naplno so všetkým, čo k nemu patrí. Aj s nedokonalosťami, ale o to šťastnejšie a radostnejšie,“ povedal o novom klipe herec a spevák.

Ján JACKULIAK: V novom klipe provokuje kolegov a pichá do osieho hniezda konzumnej spoločnosti

link na klip: https://www.youtube.com/watch?v=dn4KIiLV4Jk

Hudobný projekt IAN sa intenzívne rozbieha. Dokončená je už príjemná skladba GT Line, v ktorej so známou herečkou a speváčkou Soňou Norisovou vtipne rozvíjajú tému: „poďme si v sobotu večer spolu vypiť, aby sme sa v nedeľu ráno spolu zobudili“ a pripravujú sa aj ďalšie skladby. Jedna z nich, s názvom Trochu sily by som prijal, ležím si v myšlienkach, bude netradičná, len spev a klavír a uvedie ju výnimočný živý videoklip.

Ján JACKULIAK: V novom klipe provokuje kolegov a pichá do osieho hniezda konzumnej spoločnosti

„Hudba ma úplne pohltila. Každú voľnú chvíľu medzi divadlom, nakrúcaním a rodinou jej venujem naplno. Teším sa zo všetkých ohlasov a sľubujem, že v projekte IAN budem pokračovať a verím, že sa spolu s tými, ktorých moja hudba osloví budeme dlho a dobre zabávať,“ dodal na záver Ján Jackuliak. 

Anka Olvecká

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články