6.5 C
Nitra
pondelok, 5 decembra, 2022

Anton KUŠŠ: 25. výročie založenia Asociácie strážcov chránených území Slovenska

V týchto dňoch oslávila Asociácia strážcov chránených území Slovenska svoje 25. výročie založenia.

Tentokrát sme ako súčasť celosvetovej federácie IRF, združujúcej všetkých Rangerov Zemeplochy oslávili 25. výročie založenia Asociácie strážcov chránených území Slovenska.

Anton KUŠŠ: 25. výročie založenia Asociácie strážcov chránených území Slovenska

Súčasťou programu bolo odovzdávanie pamätných listín zaslúžilým členom a zakladateľom Asociácie. Vzhľadom k tomu, že si vážime prácu každého, kto sa na ochrane prírody podieľa, chceli sme jednu odovzdať aj generálnemu riaditeľovi ŠOP SR, ale keďže mal asi niečo dôležitejšie na práci, tak sme listinu odovzdali aspoň podriaditeľovi, ktorého požiadal, aby ho zastúpil. No a my, ktorí sme aspoň ako tak poslúchali, sme obdržali pamätnú plaketu, či medailu, či jag sa tomu hovorí.

Všetkým nám to odovzdal a za odvedenú prácu poďakoval prezident asociácie Dan Harťanský a nakoľko súčasťou stretnutia boli aj nové voľby do predstavenstva organizácie, tak sme si ho za prezidenta just zvolili zas.

Takže ti, milý Dan, ďakujeme za všetko, čo si doteraz pre Asociáciu urobil a pokračuj v tom aj naďalej,

Anton KUŠŠ: 25. výročie založenia Asociácie strážcov chránených území Slovenska

napísal o udalosti na sociálnej sieti Anton Kušš, člen Stráže prírody a predseda OZ Stráž prírody Ponitrie.

Zdroj: FB

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články