25.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

Agresívny muž skončil pre nebezpečné vyhrážanie v policajnej cele

Trenčiansky policajný vyšetrovateľ obvinil 34-ročného muža z prečinov nebezpečného elektronického obťažovania, nebezpečného vyhrážania a marenia výkonu úradného rozhodnutia. Smrťou sa vyhrážal svojej bývalej partnerke a porušil súdny zákaz priblížiť sa k nej. Informovala o tom trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Súd mužovi trestným rozkazom zakázal ženu kontaktovať a nemohol sa k nej priblížiť na vzdialenosť menšiu ako päť metrov. Muž zákaz nerešpektoval.

„Ženu opakovane kontaktoval. Žiadal od nej, aby sa k nemu nasťahovala, vyhrážal sa jej, že inak už neuvidí svojho syna. Poškodená sa k mužovi nasťahovala. Odvtedy jej pravidelne telefonoval prostredníctvom mobilnej aplikácie a posielal SMS správy,“ priblížila hovorkyňa s tým, že žene sa mal smrťou vyhrážať aj počas spoločnej cesty autom.

Poškodená požiadala o pomoc políciu. Policajti mužovi obmedzili osobnú slobodu a umiestnili ho v cele policajného zaistenia. Zároveň prokurátorovi podali podnet na väzobné stíhanie obvineného. O ďalšom osude obvineného rozhodne v najbližších hodinách súd.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x