16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Župan Becík jasne: Zdravý rozvoj sa dá dosiahnuť jedinou cestou – počúvať svoj národ

„To sa tak nerobí, do psej matere!“ Tento asi najznámejší výrok predsedu strany Smer-SD už takmer zľudovel, pretože sa dá použiť vo viacerých situáciách a viacerých variantoch. Napríklad aj „Takto sa tak robí, do psej matere!“ A to v súvislosti s tým, ako sa správa v úrade nový predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Branislav Becík.

Branislav Becík sa stal novým nitrianskym županom po tom, ako za pomoci voličov „zvrhol“ z funkcie najdlhšie slúžiaceho župana na Slovensku Milana Belicu. Bývalý starosta Dvorov nad Žitavou bol kritický voči vláde tvorenej štvorkoalíciou takmer od samého začiatku, a sám konal pre občanov svojej obce ako najlepšie vedel. To, že chce robiť najmä pre ľudí dokumentuje aj v novej funkcii predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja, čo dokumentuje v statuse z ostatného výjazdového zasadnutia z rokovania so starostami a primátormi Nitrianskeho kraja.

Prečítajte si aj: „Keď vás oblejem ho*nom, darmo sa umyjete. Smrdieť budete vždy,“ vraví Martin Nemky, ktorý „neprehodil kabát“, keď strane Smer-SD padli preferencie

YouTube video
Zdroj: YouTube.com

Koncepciu smerovania rozvoja nášho kraja čerpám od vás

Pre Becíka sú pri rokovaní s primátormi a starostami veľmi dôležité ich rozumné pripomienky, jasné argumenty a pomenovanie nedostatkov. „Koncepciu smerovania rozvoja nášho kraja čerpám od vás. Čo bráni vládnym predstaviteľom, aby pochopili, že zdravý rozvoj sa dá dosiahnuť jedinou cestou – počúvať svoj národ?“ konštatuje jasne v krátkom statuse Branislav Becík, ktorý bol na v poradí treťom výjazdovom rokovaní so starostami a primátormi Nitrianskeho samosprávneho kraja v okrese Zlaté Moravce.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x