12 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Výstavba protipovodňových opatrení uzavrie most na Golianovej ulici

V súvislosti s výstavbou protipovodňových opatrení v Banskej Bystrici bude od 12. júla predbežne do 18. júla na Golianovej ulici uzavretý most ponad rieku Hron. Na vstup do centra mesta z časti Uhlisko poslúži v tomto období jediný most, ktorý sa nachádza na Ulici 9. mája. TASR o tom v stredu informovala banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.
      „Vzhľadom na jediný prístupový bod, ktorý je možné použiť na vstup do centra z tejto časti mesta, musia občania počítať s tvorbou kolón. V časoch dopravných špičiek inkriminovanú križovatku riadia policajti,“ zdôraznila hovorkyňa.
      Polícia pre zlepšenie plynulosti cestnej premávky v danom mieste ako i širšom okolí počas uzávierky mosta odporúča vodičom, ktorí cestujú z Lučenca, Detvy, Zvolenskej Slatiny, Očovej a iných obcí, použiť na príjazd do mesta Banská Bystrica trasu cez Zvolen–rýchlostná cesta R1–Banská Bystrica a vodičom, ktorí tranzitujú cez Banskú Bystricu, či už v smere od Zvolena alebo Brezna, využiť obchvat mesta.

Zdroj: TASR

Foto: Archív

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články