19.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Vinárstvo Predium Vráble pripravilo na 8. mája zábavu pre veľkých aj malých. Toho, na čo sa môžete tešiť, je ozaj veľa

Dobrú zábavu nezaručuje iba kvalitné vínko, ale aj rozličné akcie, ktoré sú pripravené nielen pre malých, ale aj veľkých. A práve také niečo pripravuje pre svojich návštevníkov Vinárstvo Predium Vráble. Kto tomu neverí, nech tam 8. mája beží a presvedčiť sa o tom môže aj s celou rodinkou na vlastné oči.

Prekvapiť a najmä dobre pohostiť svojich návštevníkov chcú všetky podniky. Výnimkou nie je ani Vinárstvo Predium Vráble, ktoré sa stále výraznejšie zapisuje do povedomia vinárov a somelierov po celom svete. Dôkazom sú štyri zlaté medaily z Japonska, jedna zlatá a jedna strieborná medaila z prestížnej výstav vín vo francúzskom Bordeaux a tiež zlato z Južnej Afriky. Vinári z Predium Vráble však chcú do svojich priestorov prilákať a zabaviť malých aj veľkých. Na 8. mája preto pripravili zaujímavú akciu, kde, ako informujú v statuse na sociálnej sieti, si prídu na svoje nielen dospelí, ale aj deti. V priestoroch ekologického vinárstva vo Vrábľoch je pre všetkých pripravený nielen bohatý program, ale aj kvalitné občerstvenie.

Vinárstvo Predium Vráble pripravilo na 8. mája zábavu pre veľkých aj malých. Toho, na čo sa môžete tešiť, je ozaj veľa
Vinárstvo Predium z Vrábeľ pripravilo pre svojich návštevníkov na 8. mája nielen kvalitné vínko, ale aj dobré jedlo a pre malých i veľkých kopec skvelej zábavy. Zdroj: FB / Vinárstvo Predium Vráble

K videniu budú sokoliari, divadlo aj veľa iného

V programe vystúpi Bábkové divadlo formácia UŽ, deťom bude k dispozícii skákací hrad či maľovanie na tvár, s vystúpením sa predstavia sokoliari Peregrinus, pri ktorom bude možné fotenie s dravcami, určite zaujmú aj krátka prehliadka vinice na voze ťahaného traktorom, vystavenie vinohradníckej techniky s ukážkami, prehliadka vinárstva, sabráž, chýbať nebude ani degustácia vín, hrať na dobrú náladu budú skupina Egogroup a DJ a pripravené bude i chutné jedlo pre deti a dospelých.

Časový harmonogram:

10:00 – počas celého dňa degustácia vín, skákací hrad, maľovanie na tvár, vystavenie a ukážky prác vinohradníckej techniky, jazda traktorom, DJ, jedlo, prehliadky priestorov a ďalšie atrakcie pre deti.

11:00 – Bábkové divadlo formácia UŽ s Palom Michalkom – 1. predstavenie

13:00 – Sokoliari Peregrinus

15:00 – Bábkové divadlo formácia UŽ s Palom Michalkom – 2. predstavenie

16:30 – Skupina Egogroup

Celým dňom bude sprevádzať náš špeciálny hosť Pavol Michalka.

Cena lístku v predpredaji cez Ticketportal dospelá osoba 20 eur.

Cena lístku na mieste v deň akcie 25 eur.

Deti do 12 rokov v sprievode rodičov vstup zdarma.

Pozor! Počet lístkov je limitovaný.

V cene lístku je zahrnuté:

– Program

– Vinný pas, pohár s taštičkou. Šoféri si vinný pas môžu vymeniť za fľašu dobrého vína vo Vinotéke.

Akcia sa koná aj v prípade zlého počasia vo vnútorných priestoroch vinárstva.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x