19.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Víkend bude v Jaslovských Bohuniciach patriť countryfestu

Festival Countryfest Bohunice, ktorý sa bude konať v amfiteátri v Jaslovských Bohuniciach pri Trnave 21. až 23. júla, bude nielen trojdňovou oslavou hudobného žánru country. Do programu sú zaradené aj sprievodné akcie pre celú rodinu a predaj produktov lokálnych výrobcov. Informovala o tom Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Trnava Tourism.

„Od začiatku razíme cestu rodinného festivalu, a preto k nám prichádza aj množstvo detí. Pripravili sme im súťaže, indiánsky tábor, člnkovanie na rybníku, jazdu na koni i lanovú dráhu. V gastrozóne si všetci pochutnajú na klasických festivalových jedlách,“ uviedol za organizátora, obec Jaslovské Bohunice Roman Áč.

O hudobný program slávnosti countryfestu sa postará viacero kapiel zo Slovenska i Českej republiky. „Na festivale vystúpi 16 hudobných zoskupení. Najväčšími hviezdami sú určite kapela Čechomor, Jana Kirschner a Bystrík Banda. Sme však veľmi radi, že pozvánku prijal aj holandský tanečný súbor Music Road Pilots, patrí medzi špičku vo svojom žánri,“ doplnil Áč.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x