10.9 C
Nitra
štvrtok, 11 apríla, 2024

Veď to môžu zatvoriť polovicu národa! Stačí jeden status, jedno zdieľanie a jeden kajúcnik. Ľudia, neblbnite! Varuje generál Ševčík

Mlčte! Váš názor nikoho nezaujíma! Ak nebudete ticho, my vám tú vašu hubu zatvoríme! Že sú vám tieto slová a vety tak trochu povedomé? To preto, lebo takto nejako to môže vyzerať po tom ako vláda a poslanci schválili zákon o opatreniach v súvislosti s vojnou na Ukrajine.

Vláda a poslanci schválením zákona o opatreniach v súvislosti s vojnou na Ukrajine chcú zamedziť šíreniu škodlivého obsahu na internete. Stať sa ale môže aj to, že človek bude stíhaný len preto, že sa jeho názory nebudú niekomu páčiť. A ten niekto sa už postará o to aby mal dotyčný problémy. Keď už sa o Ukrajine hovorí A, prečo sa nepovie aj B? Lebo sa to niekomu nehodí? Proti takémuto zákonu je i generál vo výslužbe Ivan Ševčík, ktorý sa na túto tému exkluzívne vyjadril pre TV OTV .

Tie časy, keď bol jeden televízny program a jeden svetonázor sú dávno preč

Vojnu a jej krutosti na Ukrajine nespochybňuje asi nikto, ale čo im predchádzalo a čo všetko s tým súvisí sa jednoducho nesmie hovoriť. Prečo? Lebo sa to niekomu nehodí do kariet? Ale o tom je sloboda názorov. Či vari demokracia a pluralita názorov už u nás vymreli? Veď o tom to celé je, o názoroch ľudí, ktoré nie sú jednotné, lebo ten ma informácie také, ten zase onaké.

Veď to môžu zatvoriť polovicu národa! Stačí jeden status, jedno zdieľanie a jeden kajúcnik. Ľudia, neblbnite! Varuje generál Ševčík
Zdroj: ereport

Jedného presvedčí to, druhého ono. O tom to ale je, a nech si človek vyberie. Áno, objaví sa i mnoho dezinformácií, ktoré nie sú pravdivé, no nezamlčuje sa tu náhodou aj istý kus pravdy? A práve v súvislosti s postupným zavádzaním cenzúry médií, ale aj bežných občanov, sa exkluzívne pre TV OTV vyjadril gen. v.v. Ivan Ševčík, ktorý bol bývalým šéfom UBOK (súčasná NAKA), bývalým šéfom inšpekčnej služby MV SR a bývalým policajným pridelencom v Prahe.

IVAN ŠEVČÍK – Ľudia nechcú prijímať len jeden “neomylný” vládny názor a NAKA ich bude zatvárať. To naozaj?

„Všetci, ktorých poznám, sú proti vojne. Ale všetci chcú vedieť aj dôvod!! PREČO!! Čo bolo podnetom k tejto vojne? Tie časy, keď bol jeden televízny a rozhlasový program a tým aj jeden svetonázor sú dávno preč. Ľudia chcú vedieť viac,“ vysvetľuje Ševčík, podľa ktorého ľudia nechcú prijímať len jeden, ten správny a neomylný vládny názor. „Budú si informácie hľadať na internete, budú si ich vymieňať, budú ich zdieľať. Budú o nich diskutovať. A NAKA ich bude zatvárať. To naozaj? A kto bude riešiť závažnú, organizovanú, ekonomickú, majetkovú, násilnú trestnú činnosť? Kto bude stavať väznice? Veď to môžu zatvoriť polovicu národa! Rovno, po „čurillovsky“! Stačí jeden status, jedno zdieľanie a jeden kajúcnik. Ľudia, neblbnite!“ končí svoje vyjadrenie sa k „náhubkovému“ zákonu gen.v.v. Ivan Ševčík.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články