19.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

V Trnave bude RIZIKOVÝ futbalový zápas Európskej konferenčnej ligy UEFA

Polícia sa pripravuje na futbalový zápas Európskej konferenčnej ligy UEFA, ktorý sa odohrá dnes (17. 8.) o 20.00 h na Štadióne Antona Malatinského v Trnave medzi domácim Spartakom Trnava a poľským tímom KKS Lech Poznaň. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru Zlatica Antalová.

Organizátor označil zápas ako rizikový. „Veliteľ bezpečnostných opatrení preto rozhodol o zvýšení počtu policajtov, ktorí budú v uliciach mesta dohliadať na dodržiavanie verejného poriadku. V súvislosti s príchodom a parkovaním fanúšikov hosťujúceho tímu budú úplne uzavreté ulice Kollárova od križovatky s ulicou Žarnova až po svetelnú križovatku Kollárova-Hlboká, Športová a Rázusova,“ uviedla Antalová.

Ako doplnila, predpokladaný čas uzavretia ulíc je o 14.00 h, avšak v prípade potreby ich policajti môžu uzavrieť aj v skorších hodinách. Ulice budú uzavreté počas celej doby bezpečnostných opatrení až do neskorého večera.

„Polícia od rána uzavrie aj všetky parkoviská na Kollárovej ulici, preto odporúčame využiť iné možnosti parkovania v okolí. Zároveň upozorňujme, že najmä počas presunu a pohybu fanúšikov môže dôjsť aj k iným dopravným obmedzeniam v meste,“ doplnila krajská policajná hovorkyňa.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x