16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

V tomto štáte už môže byť premiérom každý tajtrlík, konštatuje Chmelár a pridáva trefné úsmevné VIDEO

Na posty slovenského premiéra sa po minuloročných voľbách dostávajú skutoční „experti“. V tomto štáte už môže byť premiérom každý tajtrlík, konštatuje Chmelár. Začal to Matovič a pokračuje Heger. Všetko by bolo možno OK, keby Slovensko pod ich vedením nepadalo na hubu. Ekonomicky aj pandemicky.

Matovič a Heger. Dvojica skutočne na pohľadanie. Prvý bol doslova šialený burič v parlamente, ktorému prischla prezývka „šašo“, druhý predajca vodky v USA, ktorý teraz musí papagájovať to, čo mu jeho stranícky šéf, teda ten prvý, nariadi. A že je Eduard Heger rovnako na smiech ako jeho stranícky šéf Igor Matovič to ukazuje v statuse a priloženom krátkom videu aj politický analytik a neúspešný prezidentský kandidát Eduard Chmelár.

YouTube video

Chmelárovi vraj úvodný prejav Eduarda Hegera na tlačovej konferencii pripomenul jednu slávnu scénku z českej kultovej komédie Černí baroni. „Nič viac netreba dodať. Snáď len to, že v tomto štáte už môže byť premiérom každý tajtrlík,“ napísal v kratučkom statuse Eduard Chmelár. Nuž, posúďte sami či sa trafil.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články