21.1 C
Nitra
štvrtok, 30 mája, 2024

Trenčín: Matúš Čák vyštartuje na svoju prvú tohtoročnú jazdu

V sobotu (29. 4.) predpoludním vyštartuje zo Štúrovho námestia v Trenčíne na svoju prvú tohtoročnú jazdu turistický vláčik Matúš Čák. Pasažierov prevezie pamiatkami Trenčína, lesoparkom Brezina až k Trenčianskemu hradu. Informovala o tom hovorkyňa Trenčína Erika Ságová.

Vláčik bude podľa nej v máji jazdiť každý víkend a počas sviatkov. Od júna bude premávať každý deň. Jazdy sa budú začínať od 10.00 h každú celú hodinu na zastávke Vodník na Štúrovom námestí, posledná jazda bude každý deň štartovať o 18.00 h.

„Upozorňujeme záujemcov o jazdu vláčikom na zmenu trasy vláčika v nedeľu 30. apríla od 15.00 h a v pondelok 1. mája celý deň z dôvodu konania Majálesu a Farmárskeho jarmoku na Mierovom námestí. Vláčik nebude prechádzať cez Mierové námestie, ale otočí sa pri fontáne na Štúrovom námestí, prejde na Hasičskú ulicu a pri hoteli sa napojí na štandardnú trasu smerom na Brezinu k Trenčianskemu hradu,“ zdôraznila Ságová.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x