-8.9 C
Nitra
pondelok, 30 januára, 2023

„To nie my, to oni!“ ukazuje OĽaNO na Smer-SD, ktorý vraj stojí za „obrannou“ zmluvou s USA. VIDEO je to ale určite viac ako zaujímavé

Slováci majú jasno v tom, že na svojom území nechcú mať cudzie vojská. A už vôbec nie americké, ktoré kde vstúpia tam je problém. Nie obrana a mier, ale problém. Mnohé štáty naprieč celým svetom by o tom určite vedeli čo-to povedať.

Možno viacerým z nás, ktorí pozorne sledujú vývoj okolo „obrannej“ dohody medzi Slovenskom a USA uniká, kto to všetko začal. Smeráci, na ktorých ukazujú prstom mnohí, sa z toho vyvliekajú ako had z kože a tvrdia, že oni nič, oni „muzikanti“, pričom teraz mohutne vystupujú proti podpisu zmluvy. Ako však ukazuje video, ktoré zverejnilo OĽaNO a tiež Jožo Pročko, nie je tomu tak. Prirodzene, nebolo by to OĽaNO aby si poriadne nekoplo do Fica a spol., pričom v statuse im nielen čo-to pripomínajú, ale im aj riadne „nakladajú“.

Niet už dnes pochýb, že Robert Fico je schopný čohokoľvek

„Smerohlas je banda klamárov, farizejov a manipulátorov, ktorí keď vládli trčali Američanom až po päty z veďvietezčoho. Robili to čo teraz pokračuje. Spoluprácu z USA,“ napísal v krátkom statuse Jožo Pročko aj s pravopisnou chybou na konci. Jeho kolegovia z OĽaNO boli v statuse konkrétnejší, pričom hneď na úvod napísali: „Pozor, video nie je vhodné pre maloletého diváka a citlivé povahy.“ A čo teda pripojili vo svojom statuse? „Opozícia na čele so SMERom dnes rozpútava na Slovensku peklo. Nie také, ako sľuboval generálny prokurátor Jaromír Čižnár, po vražde novinára a jeho snúbenice. Vtedy sa nič neudialo, no dnes sa toho deje až moc,“ píše OĽaNO hneď v úvode. „SMERáci nás všetkých roky klamali, začali rokovanie s USA o obrannej zmluve, roky sme počúvali, aké má Slovensko s USA dobré vzťahy, nakupovali za milióny eur americkú vojenskú techniku a spolu so sponzormi SMERu by ste vtedy nenašli väčších priateľov NATO a USA,“ konštatujú ďalej.

Pročko opäť zabával, ale aj dvíhal žlč. Chcel byť za pamäť národa, no u ľudí vyznel skôr za blba… (VIDEO)

„Ešte stále zdobia Úrad vlády fotky z návštev SMERákov v Bielom dome. Nájdete tam vysmiateho Fica, Pellegriniho, aj toho, čo mu oči behali hore dole, ako takému potkanovi,“ uvádzajú záhadne, pretože meno toho „potkana“ nezverejnili. „Dnes je všetko inak. Fico sa opäť raz spolieha na krátku pamäť občanov Slovenska. Dnes vidíme hulákať Fica na jednom pódiu s fašistami, násilníkmi najhrubšieho zrna. Opäť, ako v najťažších chvíľach pandémie zvoláva protesty, šíri zlobu, paniku, strach, nenávisť, manipuluje a rozdeľuje ľudí. Niet už dnes pochýb, že Robert Fico je schopný čohokoľvek, len aby sa vrátil k moci, oslobodil svojich spolupáchateľov a zo Slovenska opäť na roky spravil rukojemníka mafie. Mafie, ktorá bude opäť ovládať súdy, prokuratúru, políciu. Krajina, ktorú vyciciavajú „naši ľudia“, nedotknuteľní pred zákonom. Krajinu, v ktorej obyčajný človek nemá šancu na slušný život,“ prízvukujú Matovičovci.

Toto sa môže diať iba na Slovensku vďaka tuposti veľkej časti národa

„Je to boj o slušné, neskorumpované Slovensko, v ktorom platia zákony rovnako pre všetkých. Slovensko, ktoré chce žiť v mieri, pokoji a byť súčasťou modernej Európy. Ide o budúcnosť našich detí, či vnúčat a my v tomto boji nikdy nepoľavíme,“ odkazujú z OĽaNO na záver statusu všetkým Slovákom. A čo na to Slováci? „Banda neskutočných hajzlov… Toto sa môže diať iba na Slovensku vďaka tuposti veľkej časti národa…,“ myslí si Robert Baláž. „Vážení páni, občas vážne neviem, či ste múdri ľudia, ktorí si z nás uťahujú, alebo hlupáci, ktorí to myslia vážne,“ skonštatoval František Králčik. „…toto sa mohlo pustiť na veľkoplošnej obrazovke počas protestu,“ myslí si Jarka Králiková. „Bandu Smerácku nemusím od samého začiatku. To radšej stúpiť do hovna ako voliť Smer. Ale vodu na mlyn im ženiete vy! Ďalšie voľby vyhrajú len vďaka vám!“ odkazuje Róbert Fejfár vedeniu OĽaNO.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články