17 C
Nitra
sobota, 1 októbra, 2022

Pročko opäť zabával, ale aj dvíhal žlč. Chcel byť za pamäť národa, no u ľudí vyznel skôr za blba… (VIDEO)

Nezmieriteľní! Nie, nejde o názov známeho amerického westernu v hlavnej úlohe s Clintom Eastwoodom, ktorý ho aj režíroval, ale o vzťah medzi členmi OĽaNO a Smer-SD. A taký bude pokiaľ jedna z tých dvoch strán bude na Slovensku existovať.

Nevraživosť OĽaNO a Smeru je tu odvtedy, čo sa objavilo OĽaNO na politickej scéne. Celé to odštartoval Igor Matovič, ktorý vraj vstúpil do politiky iba pre to, aby sa postavil zlu prevtelenému do Smeru. Šéf OĽaNO so svojím „súkromným“ zoskupením vyhral s 25% suverénne ostatné parlamentné voľby a do parlamentu dostal 53 poslancov z jeho kandidátky. A tí sú mu za to aj vďační. Vidieť to napríklad na exzabávačovi Jožovi Pročkovi, ktorý to v jednom zo svojich statusov dal patrične najavo.

Robert Fico sa vždy spoliehal na to, že Slováci majú krátku pamäť

„Ficoovce mi vypisujú aby som stále nepripomínal Fica, že sa už nemám na neho ani len v spomienkach pozrieť. Halooooooo zábudlivé Slovensko, tento manipulátor klame a zavádza a pre túžbu opäť vládnuť je ochotný urobiť čokoľvek. Stále Budem pripomínať jeho svinstvá a klamstvá,“ napísal v krátkom statuse Jožo Pročko, pričom k nemu priložil aj video, ktoré zverejnilo na sociálnej sieti „jeho“ hnutie OĽaNO. Prirodzene, nezabudol k tomu priložiť aj status, ktorý napísali „obyčajní“ ľudia na facebooku. „Robert Fico sa vždy spoliehal na to, že Slováci majú krátku pamäť. Myslí si, že Slováci si nielen nič nepamätajú, ale sú aj hlúpi a nebudú si vedieť dohľadať informácie. Natočil preto spolu s malým Erikom, ktorému jeho mafiánsky strýko Robo Kaliňák daroval byt z toho, čo ukradol slovenským občanom za vlády SMERu, na benzínovej pumpe video,“ píše sa v statuse OĽaNO.

Pročko sa opäť prejavil. Exzabávačov vysoký „intelekt“ však na ľudí nezabral. Za to, čo propaguje, dostal znovu cez…

„Vysmiaty Erik, ktorý hypotéku nikdy už riešiť nemusí silene glosuje, zatiaľ čo Fico v drahom obleku tankuje svoje luxusné auto, o ktorom sa väčšine Slovenska môže len snívať a na ruke má hodinky za 20 tisíc eur. Absurdná komédia? Nie, to je realita sociálnej demokracie, realita éry „našich ľudí“, realita korupcie a rozkrádania, ktorú sme zažívali 12 rokov. Čerešničkou tejto absurdnej scény je fakt, že aj keď Robert Fico rozpráva o aktuálne drahom benzíne, počas jeho vládnutia bol benzín oveľa drahší. Áno, myslí si, že Slováci sú hlúpi,“ konštatujú „obyčajní“ ľudia a na samý záver dodávajú: „Opäť raz tak Robert Fico len štve ľudí proti sebe, šíri zlobu a chaos. To je naozaj jediné, čo mu ide znamenite. To je, ako hovorí vo svojom videu, slovenská realita.“

Nezasmiali ste sa na Silvestra? Nevadí, nikdy nie je neskoro. Toto je zábavná produkcia našich „skvelých“ politikov (VIDEO)

Pročko, pamätajte aj vy, že ste skončili a nikto vás už voliť nebude

A ako zareagovali Slováci na Pročkov status? Ich diskusné príspevky ho zrejme nepotešia. „Barel ropy rok 2012 – 120,20 doláru, rok 2022, k včerajšej polnoci – 92, 585 doláru. Najskôr si overím fakty a potom tliacham. A to v žiadnom prípadne nie som Ficovolič ani Ficoovca, ale už fakt neviete ako zaujať. Kľudne si to vygooglite , ak je s tým problém,“ odkazuje „pánovi“ poslancovi Marián Srna Potočňák. „Keby ste sa konečne venovali problémom, ktoré sú, a nie len dookola Fico. Už je to trápne a ľudia to vidia… Asi za to tie preferencie aké máte,“ pridáva Jakub Fáber. „A vy ste miliardy, ktoré vraj Fico rozkradol, teda stihli potichučky rozkradnúť. A ešte Vám to nestačilo, tak ste si požičali 22 miliárd, aby ste mohli mega kradnúť. KDE SÚ TIE MILIARDY?“ pýta sa Nováková Patlevicová.

„Boha Jožo, čo tak pozerám, tak teba dosť trápi ten Fico! Máte ruky voľné, tak konajte a neriešte už „Róberta“, lebo si začnem myslieť že ste už ako oni. Ak budete konať v prospech občana, občan Vám to vráti! Nie ste tam predsa kvôli „Róbertovi“ ak áno, tak je to smutné!“ konštatuje Stanislav S Dodna. „Presne tak pán Pročko, slovenský ľud si pamätá a nezabúda a preto pamätajte aj vy, že ste skončili a nikto vás už voliť nebude, lebo čo ste mohli to ste dosrali,“ prízvukuje Zuzana Mišíková. „Kým sa ľudia nenaučia voliť, tak sa nikam nepohneme. Myslitelia ako Pročko alebo Tabaková vedia pobaviť, ale teraz v ťažkých časoch potrebujeme v parlamente špičkových odborníkov. Ak to myslíte so Slovenskom dobre, tak opustite stoličku, kde aj tak neviete čo máte robiť,“ napísal jasne Ján Panakovič.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články