14.1 C
Nitra
utorok, 28 mája, 2024

Tatiana KUBINEC: Poriadne si podala hejterov. Už ste si kopli? Tu je reakcia!

Tak čo? Už ste si kopli, pohromžili, pohejtovali na Facebooku?

Pekne po poriadku, kamaráti, aj tí menej spriatelení so mnou, s nami.

Tri mesiace dozadu Igor Kršiak povedal na plné ústa, že áno, rokuje s politickými subjektami a áno, uchádza sa o podporu politických strán. Množné číslo napovedá, že HLAS nebude jediným hlasom, ktorý bude podporovať Igora ako kandidáta na post primátora Nitry.

Tatiana KUBINEC: Poriadne si podala hejterov. Už ste si kopli? Tu je reakcia!
Tatiana Kubinec, zdroj fb

Dnes ohlásil podporu, opakujem, PODPORU tohto politického subjektu a všetci sa tu chytáte za hlavy, ktorými krútite. Prepáčte, dovolím si pre porovnanie vrátiť sa v čase, kedy ešte stále súčasný primátor nám sľuboval, že bude nezávislý, nestranícky kandidát…Ako to na konci dňa skončilo, všetci viete…

Igor Kršiak nie je Jozef Dvonč, aj keď práve Jozef Dvonč bol ochotný občana aspoň prijať vo svojej kancelárii…Na rozdiel od súčasného primátora a to priatelia píšem z vlastnej skúsenosti, ale to som odbočila.

Tatiana KUBINEC: Poriadne si podala hejterov. Už ste si kopli? Tu je reakcia!

Igor Kršiak nie je ani Peter Pellegrini. Igor Kršiak je Igor Kršiak! Človek, ktorý nevajatal, neprekrúcal realitu, na otvorenú otázku poskytol otvorenú odpoveď a má tie najúprimnejšie úmysly s týmto mestom.

Hanbím sa za to, ako sa dokážeme k sebe chovať. Urážame, kopeme, riešime a hodnotíme sa navzájom, bez toho, aby sme sa vôbec poznali…usudzujeme a nevidíme si ďalej od nosa…ale ako vravieva Gaba, nechaj tak, aj hlúposť je dar Boží.

Na záver len toľko, na konštruktívnu debatu som pripravená, na podpásové ohováranie, osočovanie si, prosím, nájdite niekoho iného. Všeličo som už za posledné tri mesiace počula na svoju adresu.

Ale viete čo…o tom niekedy nabudúce…ideálne nikdy. Lebo ja pôjdem radšej „po svojom“…kto do teba kameňom, ty doňho chlebom.

Ak by sa tu ostatní nezačali nervózne triasť, asi by sme im ani za komentár nestáli, usudzujem, že to tým pádom pohlo ľadmi, a že sme pre niekoho osinou v päte. Som pyšná na našu Správnu partiu, lebo bez ohľadu na politický subjekt sme v prvom rade ľudia, ľudia ktorí majú jediný cieľ a tým je Fungujúca Nitra.

PS: HLAS Vás popudil, ale fakt, že Nitra je jedno z najzadĺženejších krajských miest nie???

Kandidátka na Fungujúcu Nitru Tatiana Kubinec.

Zdroj:fb

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články