11.5 C
Nitra
pondelok, 19 februára, 2024

Tak TOTO sú skutoční futbaloví „majstri“. VIDEO, ktoré vás isto dostane

Futbalové majstrovstvá sveta v Katare sú v plnom prúde a fanúšikovia hodnotia nielen jednotlivých hráčov, ale aj šance účastníkov na postup do finále, poprípade na zisk titulu. Futbal sa však nehrá iba teraz, ale je to ľudová zábava miliónov ľudí a desiatok či stoviek tisícov hráčov. Jedným to ide skvelo, iným horšie a niektorým celkom najhoršie. Však sa pozrite.

Fanúšik sa chodí na futbal najmä zabaviť, nájdu sa však aj takí, ktorí sa idú nemiestne vykričať či dokonca pobiť a urobiť čo najväčšiu škodu. Zabúdajú však na to, že futbal je v prvom rade o zábave. A tú im ponúkajú samotní hráči na ihrisku. Poriadnu zábavu si určite užili diváci, ktorí sa prišli pozrieť na zápasy, z ktorých ponúka Tansu Yegen v zostrihu videa a na sociálnej sieti Twitter. Pri pohľade na „umenie“ hráčov, „respektíve na ich „šťastie“, vám úsmev na tvári rozhodne chýbať nebude.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články