2 C
Nitra
utorok, 28 marca, 2023

Tak TOTO ste ste ešte nevideli. Mág vám ukáže niečo, nad čím vám isto postojí rozum (VIDEÁ)

Televízny projekt Česko-Slovensko má talent si získal veľkú obľubu u ľudí na oboch stranách našej spoločnej hranice. Diváci majú možnosť vidieť nielen množstvo „talentov“, ale i skutočné hviezdy, ktoré prítomných, vrátane poroty, pri svojom vystúpení dvíhajú zo stoličiek.

Projekt Česko-Slovensko má talent je prevzatý zo zahraničnej produkcie, kde tiež slávi veľký úspech. Predstavujú sa tam totiž ľudia, ktorí dokazujú, že majú skutočný talent. Jedného takého zverejnili na svojom facebookovom profile Janina Klimzová a Viktor Škarban, ktorej video vás určite zdvihne zo stoličky, alebo aspoň dlho po ňom nebudete schopní zavrieť ústa.

O čo vlastne ide? O obyčajného „kúzelníka“, ktorých náš porotca Jaro Slávik tak nemá rád. Tento mág, ktorý vystúpil v súťaži Amerika má talent, vám ale ukáže niečo, nad čím zostáva rozum stáť. A kto by si myslel, že sú to obyčajné triky, tak áno, triky to zrejme sú, no rozhodne nie obyčajné.

Ba práve naopak. Však sa len pozrite a uvidíte. Na konci si určite sami položíte otázku: „Je toto vôbec možné?“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články