15.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Svet športu zasiahla ďalšia smutná správa: Tragicky zomrel 31-ročný hráč squashu

Slovenský šport má opäť o jedného skvelého športovca menej. Pri tragickom páde na schodoch zomrel 31-ročný reprezentant squashu Miroslav Celler, ktorému po páde na schodoch už nedokázali pomôcť ani privolaní záchranári.

O smrti mladého športovca ako prvá informovala v statuse na sociálnej sieti polícia a  neskôr o smutnej udalosti informoval aj portál noviny.sk. Miroslav Celler sa mal vracať domov z jedného podniku údajne aj so svojím kamarátom, pričom obaja spadli zo schodov. Pre Miroslava sa pád stal osudným, jeho priateľ skončil v nemocnici.

Bol výborným športovcom a kamarátom a skvelým manželom i otcom

Tragická udalosť sa stala dnes, teda 7. januára približne o 02.20 hod, keď polícia prijala na linke 158 oznámenie, že v Starom Meste v Bratislave sa mal nachádzať 31-ročný muž, ktorého sa aj napriek snahe privolanej rýchlej zdravotnej pomoci nepodarilo zachrániť. „Na miesto boli vyslaní policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I, ktorí oznámenie potvrdili. V súčasnosti sa vykonávajú všetky potrebné úkony s cieľom objasnenia danej udalosti. Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,“ napísala v statuse bratislavská krajská polícia.

Krátko pred koncom minulého roku zomrel aj kráľ futbalu, Pelé

Ako informuje portál noviny.sk nebohým mužom bol Miroslav Celler, profesionálny hráč a reprezentant squashu, ktorý mal údajne spadnúť na schodoch v podniku na Bielej ulici v Starom Meste v Bratislave. Namierené mal mať domov spolu aj so svojím kamarátom, ktorý po páde skončil v nemocnici. Miroslav počas svojej športovej kariéry zaznamenal niekoľko cenných úspechov, ba v roku 2015 sa stal majstrom Slovenska, viackrát bol vicemajstrom a tiež 3x majstrom SR v tímoch, ale bol aj 8-krát majstrom SR juniorov. V svetovom rebríčku sa dostal na 210. miesto. V slovenskom rebríčku sa najvyššie umiestnil na 2. mieste.

V novembri 2021 zomrel známy slovenský spevák Miroslav Meky Žbirka

„So žiaľom v srdci vám oznamujeme, že pri nešťastnej náhode dnes prišiel o život Miroslav Celler. Bol výborným športovcom a kamarátom, no predovšetkým skvelým manželom a otcom.

Vyjadrujeme úprimnú sústrasť jeho rodine a najbližším. Odpočívaj v pokoji, Mirec,“ napísala v krátkom smutnom statuse Slovenská squashová asociácia.

Dodo Púchovský, noviny.sk

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články