13.1 C
Nitra
piatok, 12 augusta, 2022

SUVERENO: Mazaný trik (video)

SUVERENO: Mazaný trik (video)

„V nasledujúcej generácii nastúpi farmakologická metóda, ktorá spôsobí, že ľudia budú milovať svoje poddanstvo a vytvorí diktatúru takpovediac bez sĺz. Vytvorí druh bezbolestného koncentračného tábora pre celé spoločnosti, takže ľuďom budú vlastne odobrané ich slobody, ale budú sa tomu celkom tešiť, pretože budú od nejakej túžby búriť sa, rozptýlení propagandou, vymývaním mozgov vylepšenými farmakologickými metódami.“ Aldous Huxley (1894-1963)

Už mám toho plné zuby!

A touto skladbou dávam zo seba von, jak to celé vnímam. Bez servítky, bez cenzúry, s patričnou emóciou. Song Pasca, ktorý vyšiel v máji 2020, bol len v náznakoch. Odvtedy sa však po celom svete udiali a dejú brutálne činy, dehonestujúce a ponižujúce ľudskú dostojnosť najhorším možným spôsobom. A to ma nenecháva chladným. A preto možno ten nevyberavý slovník. „Mazaný trik“ je volné pokračovanie Pasce, avšak s omnoho ostrejším nábojom. Chcem, aby si obyčajní ľudia uvedomili SVOJU SKUTOČNÚ MOC. Schválne som použil zábery z celého sveta. Na nohách je totiž komplet celý svet.

Ale to vo večerných správach neuvidíte. Ten, kto sa pídi po pravde a sleduje dianie z iných krajín, vidí to celoplanetárne vzopretie sa strachu, arogancii moci a lživým sprostým manipuláciám tých, ktorým táto situácia náramne vyhovuje a hrá do karát. Po všetkých možných strankách. A preto to z ich strany nikdy neskončí.

Jediný, kto to môže zastaviť, sme MY, ĽUDIA. Obyčajní ľudia, ktorým tento stav neprináša žiadne benefity, ktorí z toho neťažia, ale ktorí už toho majú jednoducho dosť! Rozhodli sa ďalej nezúčastňovať na vlastnom zotročení, nekooperovať s propagandou strachu, nepodvoliť sa zlovôli kreatúr opitých mocou, ale rozhodli sa s odvahou vzoprieť zlu a postaviť sa všadeprítomnému strachu čelom. Najhorší scénar nemôže byť nikdy tak zlý, ako tá realita, pokiaľ NEUROBÍŠ NIČ!

„Na to, aby zlo zvíťazilo, stačí málo: aby dobrí ľudia nerobili nič.“

„Dobrý človek sa bude brániť zlému systému celou svojou dušou.“

„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin

Text: FB Suvereno

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články