20.1 C
Nitra
sobota, 22 júna, 2024

Staré divadlo K. Spišáka v Nitre pripravuje Nitriansky Montmartre

Štyri divadelné predstavenia, bohatý sprievodný program a pouličných umelcov ponúkne Nitriansky Montmartre. Podujatie, ktoré organizuje Staré divadlo Karola Spišáka, sa uskutoční 2. júla na Ulici 7. pešieho pluku v Nitre. Návštevníci si zároveň budú môcť pozrieť a odfotografovať sa so scénickými dekoráciami z inscenácií Kráska a zviera, Čarodejník z krajiny Oz a Trója, informovalo divadlo.

Staré divadlo K. Spišáka v Nitre pripravuje Nitriansky Montmartre

Počas podujatia budú pripravené štyri divadelné predstavenia. Divadlo Tyjátr ponúkne predstavenie Herkules alebo Dobytie pekla, Divadlo Š.E.M. sa bude prezentovať predstavením Vlčie oko. Staré divadlo Karola Spišáka má pripravené dve predstavenia, Danku a Janku a Stretnutie s Veľkou Moravou.

Organizátori hľadajú dobrovoľníkov, ktorí pomôžu pri organizácii a realizácii podujatia. Tí budú mať možnosť spoznať zákulisie divadla a stretnúť sa s umelcami. Ich úlohou počas podujatia bude asistencia pri zostavovaní scénografie, technická podpora, organizácia a vedenie návštevníkov.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x