16.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Sprvoti „nezávislý“ primátor Hattas má k skrini už štvrtý kabát. Presvedčí ním Nitranov a obháji svoj post? „Hatastrofa“ ľuďom čo-to pripomína (VIDEO)

Novembrové komunálne voľby sa už nezadržateľne blížia a s nimi sa hlásia o slovo aj kandidáti na županov, primátorov, starostov či poslancov. Kandidáti sľubujú hory doly len aby sa dostali na vytúženú stoličku spoliehajúc na to, že ľudia majú krátku pamäť a zabúdajú. Niektorí áno, iní nie.

Zvykne sa vravieť, že: „Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú!“ ale aj „Nikto vám nedokáže dať viac, ako vám ja môžem sľúbiť!“ A presne toto platí o mnohých komunálnych politikoch, ktorí sa chcú dostať, alebo už dostali, na istú, nimi vytúženú pozíciu. Jedným z nich i nitriansky primátor Marek Hattas, ktorý sa rozhodol svoju pozíciu na nadchádzajúcich voľbách obhajovať.

Čierna stavba HIDEPARK: Bude sa búrať ďalšia kontajnerová stavba? 

A facebookový profil Hatastrofa mu vo videu a krátkom statuse čo-to z jeho minulosti pripomína. My len dodávame, že Marek Hattas má doma už tri kabáty, ktoré mal na sebe pri vstupe do politiky a teraz si dal ušiť štvrtý. Však teraz je to moderné, či nie?

Čo poviete, je už v Nitre čas na zmenu?

Sprvoti „nezávislý“ primátor Hattas má k skrini už štvrtý kabát. Presvedčí ním Nitranov a obháji svoj post? „Hatastrofa“ ľuďom čo-to pripomína (VIDEO)
Zdroj: FB / Hatastrofa

„Funguje Nitra podľa vašich predstáv?“ pýta sa hneď v úvode profil Hatastrofa a dodáva, že pred štyrmi rokmi sa vo vedení mesta udiala zmena. „Prišiel nový vietor, ktorému mnohí držali palce. Ako to dopadlo?“ kladie ďalšiu otázku profil, ktorí zrejme nie je naklonený súčasnému nitrianskemu primátorovi a kabátovému guru Hattasovi, pričom prikladá aj malú rekapituláciu:

2018: nový nezávislý vietor prichádza na čelo Nitry

2019: „nezávislý“ primátor prezlieka kabát a stáva sa členom strany Za ľudí

2020: už „závislého“ primátora odvialo do veľkej politiky

2021: hľadáme župan

2022: čo poviete, je už v Nitre čas na zmenu? Pýta sa na samý záver statusu profil Hatastrofa.

Liberálny podvodník Hattas svojou neschopnosťou už štyri roky devastuje naše mesto, myslí si Štefan Polačik

A my dopĺňame, že s prvým kabátom prišiel Marek Hattas na nitriansku radnicu ako nezávislý, vzápätí sa prezliekol do druhého kabáta od firmy Za ľudí, no ten mu celkom nesedel, a tak si dal „ušiť“ v SaS nový. Ani s tým, ale obhajovať primátorský post nepôjde, pretože už má ušitý štvrtý – Tím Kraj Nitra. Koľko krajčírov ešte Marek Hattas zamestná kým sa ukáže za koho vlastne kope?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články