26.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

Soňa Gáborová: Sme spoločenské tvory a potrebujeme v prvom rade fyzický kontakt s ľuďmi

Pozývala si k nám zaujímavých fitness inštruktorov i tanečníkov zo sveta. Príkladom je niekoľko ročníkov Fitness Inspiration Day. Keď prišla covid kríza, nemohla si organizovať nič a ako mnohí ďalší ľudia, musela si stopnúť svoje aktivity. Aká je momentálna nálada v športovej a taktiež zumba komunite?

S: Kríza sa dotkla viacerých oblastí, pretože pomenila život ľuďom, nielen v športe, kultúre, ale aj v medziľudských vzťahoch všeobecne. Keďže som mala uponáhľaný život, tak mi to do istej miery pomohlo, oddýchla som si. Zo začiatku mi to prišlo fajn, ale všade, kde sa pohneme, potrebujeme financie. Mnohí boli nútení začať inak uvažovať. Ja som sa rozhodla, že rozšírim svoje portfólio pôsobenia a snažila som sa prežiť. Musela som sa prispôsobiť online dobe a fungovať na online pôde. Pomôže to premostiť určité časové obdobie, ale sme spoločenské tvory a potrebujeme v prvom rade fyzický kontakt s ľuďmi.

Soňa Gáborová: Sme spoločenské tvory a potrebujeme v prvom rade fyzický kontakt s ľuďmi

Celý rozhovor so Soňou Gáborovou si prečítajte tu.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články