6.5 C
Nitra
štvrtok, 22 februára, 2024

Šokujúci oznam na ordinácii topoľčianskeho ortopéda

Po facebooku koluje fotografia oznamu na ordinácii známeho topoľčianskeho ortopéda MUDr. Mariána Novotného. Komentáre pod ním sú rôzne a zjavne vyvolal nielen v meste, v ktorom pôsobí, rôzne vášne.

Šokujúci oznam na ordinácii topoľčianskeho ortopéda
zdroj: FB

S pánom doktorom Novotným sme sa preto spojili telefonicky a požiadali ho o vysvetlenie, prečo takýto oznam na nástenke pred ordináciou vyvesil. Vecne priznal, že si vie predstaviť, aké vášne oznam vyvolal.

Ako nám však vysvetlil, spomínaný oznam tam visel iba tri dni a urobil tak preto, lebo nedávno ošetroval tri pacientky nad 70 a 80 rokov a snažil sa im vysvetliť, prečo je, podľa neho, očkovanie proti kovidu dôležité. On sám bude mať 70 rokov, tiež má zdravotné komplikácie, a preto chcel svojim pacientom vysvetliť, prečo je správne dať sa očkovať, povedal nám. On sám sa očkovať dal ešte začiatkom roka. Ako dodal, formu asi nezvolil najlepšiu, preto oznam z nástenky zmizol. V každom prípade však podotkol, že aj keby prišlo opäť k nejakej vlne, on ordinovať bude, napokon, ordinoval počas celej pandémie a dokonca zastupoval všeobecných lekárov, ktorí boli počas pandémie „zamknutí“, povedal nám. „Budem veľmi rád, ak sa nielen moji pacienti napokon rozhodnú dať sa očkovať,“ dodal MUDr. Marián Novotný.

(heď)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články