18.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

SMER – SSD P. Pellegrinimu: Súperom, ktorého treba poraziť, nie je SMER – SSD, ale súčasná vláda a jej pokračovatelia

Predseda Hlasu P. Pellegrini dnes označil SMER – slovenskú sociálnu demokraciu za súpera. Súpera, ktorého treba poraziť. SMER – SSD je presvedčený, že súperom, ktorého treba poraziť, je súčasná pravicová vláda, ktorá priviedla Slovensko za posledné roky do nešťastia.

SMER – SSD nepovažuje Hlas za svojho súpera, ale za politickú stranu, v spolupráci s ktorou má záujem ponúknuť Slovensku zmysluplnú sociálno-demokratickú alternatívu. Aj to bol hlavný dôvod, prečo SMER – SSD ako plnoprávny člen Strany európskych socialistov (PES) na osobnú žiadosť P. Pellegriniho podporil pridružené členstvo Hlasu v tejto významnej medzinárodnej ľavicovej politickej štruktúre. SMER – SSD si kladie legitímnu otázku, prečo sa majú dve strany tvoriace ešte v roku 2020 jeden subjekt a ktoré sú v jednej politickej rodine, porážať a súperiť?

SMER – SSD je naďalej presvedčený, že životaschopná sociálna alternatíva pre Slovensko prichádza po parlamentných voľbách do úvahy len na základe spolupráce sociálno-demokratických strán. Účasť súčasných vládnych strán, alebo pravicových novotvarov v novej vláde, bude len garanciou pokračovania chaosu a rozkladu štátu a spoločnosti, ktorý tu sledujeme od volieb v roku 2020.

(ts, foto: fb 2018)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x