15.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Smer – SSD: Európska komisia prijala sankcie proti ruskému civilnému jadrovému programu

„Nemecko navrhuje, aby Európska komisia prijala sankcie proti ruskému civilnému jadrovému programu. Tento návrh doslova poškodzuje Slovensko a ďalšie krajiny využívajúce ruské jadrové palivo. Dúfajme, že vláda a Z. Čaputová, aby sa ešte viac zapáčili Západu, tento nezmysel do volieb nestihnú podporiť. Ak bude SMER-SSD vo vláde, návrh v EÚ zavetujem,“ hovorí Robert Fico vo videu.

Strana Smer -SSD sa dnes ohradila aj voči šéfredaktorovi Denník N:

Je pod úroveň SMERU – SSD, ľavicovej strany, člena Strany európskych socialistov a Socialistickej internacionály s najdlhším vládnutím v modernej histórii Slovenska, aby takému duchovnému bezdomovcovi ako je M. Kostolný, vysvetľoval postoj k SNP, či Holokaustu.

Novinári ako M. Kostolný zlyhali a plne zodpovedajú za rozvrat Slovenska, lebo podporovali protislovenskú vládu I. Matoviča. Aby svoje zlyhanie prekryli, vo svojej zúfalosti len povýšenecky bez argumentov nadávajú a urážajú. SMER – SSD považuje za tragédiu slovenskej žurnalistiky, že je ovládaná ľuďmi, ako je M. Kostolný.

Nerobia nič iné, len zamorujú verejný priestor na Slovensku svojou politickou primitívnosťou, nadutosťou a mentálnou ťarbavosťou. SMER – SSD odmieta takúto žurnalistiku a bude na ňu sebavedome reagovať. Nie sme ani Z. Čaputová, či Hlas P. Pellegriniho, ktorý uhne hneď, keď médiá skríknu. Sme SMER – slovenská sociálna demokracia.

ROBERT FICO
ĽUBOŠ BLAHA
JURAJ BLANÁR
ERIK KALIŇÁK
LADISLAV KAMENICKÝ
RICHARD TAKÁČ

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x