10.1 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Slzy, desivé slová a hrôzostrašné video Ríšu, ktorého dom zasiahlo tornádo: „Takmer som zomrel!“

Štvrtkové tornádo na juhu Moravy pripravilo v priebehu štvrť hodinky desiatky ľudí o strechu nad hlavou. Spúšť, ktorá po ňom zostala mnohí prirovnávajú k apokalypse. Ríša po tej spúšti nahral emotívne video, ktoré zverejnil na youtube.

YouTube video

Mladý muž menom Ríša hovorí, o obrovskom šťastí, že prežil. Jeho slová, ktoré vo videu počuť, sú síce miestami vulgárne, odrážajú však to, v akom psychickom rozpoložení sa nachádza. Jeho roztrasený a zúfalý hlas sprevádzaný slzami to len dokresľuje.

„Ja nie som mŕtvy,“ hovorí hneď v úvode Ríša a s plačom dodáva: „Keby som bol hore (na poschodí- pozn. red.), tak zomriem.“ Mladý muž potom ponúka zábery na horné poschodie domu a ukazuje, čo tam po tornáde zostalo. Teda vlastne nezostalo. Dom je bez strechy a úplne rozbombardovaný. „Takmer som zomrel,“ pokračuje s plačom mladý muž a vzápätí sa vyzýva na zachovanie pokoja. „Niečo sa budem snažiť zachrániť,“ hovorí, keď si vtom všimne futbalovú loptu.

Na poschodie za ním prichádza mladá žena, ktorú však Rišo posiela naspäť: „Bež dole Marta, nech sa ti tu niečo nestane,“ hovorí mladý muž. „No super, ale aspoň žijeme,“ hovorí mu žena. Ríšo v troskách na hornom poschodí našiel aj jednu svoju kopačku a snaží sa nájsť i tú druhú. „Teraz musím začať hrať, aby som si zarobil pre moju rodinu futbalom,“ hovorí s plačom v závere videu mladý muž.

Slzy, desivé slová a hrôzostrašné video Ríšu, ktorého dom zasiahlo tornádo: „Takmer som zomrel!“
Takúto spúšť po sebe zanechalo tornádo v jednej zo zasiahnutých juhomoravských obcí.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články